Фільм «Мумія» виявився провальним.

Нещодавно на відомому американському сайті був опублікован список кінострічок, які зазнали критики з боку публіки. Даний сайт називається Rotten Tomatoes і існує з 1998 року. Цей сайт вміщує в себе список рецензій на фільми від найвідоміших критиків США. І саме в цьому році, на думку критиків нова «Мумія» стала найгіршим фільмом. І багато експертів упевнені, що в кар’єрі Тома Круза це найгірша кінокартина. Також Мумія не змогла конкурувати з фільмами «Чудо-Жінка» і навіть з оригінальною Мумією.

Хто ж винен у цьому?

У зв’язку з такими подіями кіностудія відразу ж почала аналізувати всю роботу і розбиратися, чому фільм виявився настільки провальним. І в кінцевому підсумку виявився винен сам головний герой, а саме Том Круз. Авторитетні американські ЗМІ в галузі кіно індустрії написали про те, що вся команда звинуватила актора через надмірний контроль. Як виявилося, Том Круз під час зйомок фільму постійно намагався керувати процесом. В кінцевому підсумку за ініціативою актора був повністю змінений сюжет. Як повідомила студія Universal, з Томом Крузом був укладений контракт, за яким актор має право на зміни сюжету, а також внесення своїх коригувань. Також сам актор взяв на себе більшу частину витрат на маркетингову кампанію. Саме Том Круз ініціював вихід фільму в прокат саме в червні.

Том Круз виділив більше екранного часу на свою роль, ніж на роль Мумії. Також актор захотів, щоб його образ був більш ліричним і через це у фільмі з’явився новий поворот в сценарії. Можливо, саме такі радикальні рішення актора і стали причиною, чому нова «Мумія» виявилася на нижчих рядках рейтингу. Сам Том Круз не коментував цю подію, але він залишився задоволений своєю грою і фільмом загалом. Тому ця ситуація не зачепила самого актора. А сама кіностудія не визнала своєї провини і впевнена, що якби Том Круз не заважав всьому процесу, і залишався вірним початковому сюжету, то провалу можна було б уникнути.