Адам Уест пішов з життя.

Зовсім недавно світ втратив одного з найвідоміших акторів минулого століття. Дев’ятого червня ЗМІ повідомили про смерть улюбленця публіки. Як було відомо раніше, Адам Уест хворів на лейкемію, що і стало причиною смерті. Дана подія сталася в Лос-Анджелесі, де проживав актор. На момент смерті йому вже було 88 років. Справжнє ім’я актора Вільям Уест Андерсон, сценічний образ Адама Уеста актор сам придумав собі, коли приїхав до Голлівуду в пошуках роботи.

Ролі якими запам’ятався Адам Уест.

За свою акторську кар’єру він найбільше запам’ятався як Бетмен. Актор зіграв роль Бетмена в самому популярному серіалі 1960х років. Під час серіалу на актора обрушилася зоряна слава. Його стали впізнавати і запрошувати на інші проекти. На жаль, до третього сезону серіал втратив свою популярність, через що зйомки були припинені. Після закінчення проекту Адам Уест виявився без роботи і не міг знайти гідну роль. У 1980х роках актор серйозно зайнявся озвучуванням дитячих серіалів і мультфільмів. Також Адам Уест став карикатурною копією самого себе в мультиплікаційному серіалі «Гріффіни». Вигаданий персонаж, а саме мер міста, став прототипом відомого актора. До того ж Адам Уест сам озвучував свого героя. Також актор пробував себе в мультиплікаційному серіалі «Сімпсони», і ще в безлічі інших робіт подібного типу.

Варто відзначити, що Уеста запрошували зіграти головну роль у фільмі «Діаманти залишаються назавжди». Роль Джеймса Бонда мала дістатися саме йому, але актор відмовився. Таке рішення він аргументував тим, що Бонд є британцем, і американський актор не зможе його зіграти належним чином.

Також цікавим фактом з акторської життя Уеста стало запрошення на зйомки серіалу Теорія великого вибуху, в якому актор провів порівняльний аналіз акторської гри всіх Бетменів за всі роки. І, звичайно ж, кращу роль Бетмена він присудив собі.

Актор тричі був одружений і має шестеро дітей від різних шлюбів. Про смерть відомого кіноактора стало відомо від його рідних, які весь цей час перебували з ним в Лос-Анджелесі. За їх словами смерть була передбачувана, адже протягом багатьох років актор боровся зі смертельною хворобою і так і не зміг її перемогти.