Якщо ми чуємо слово “музей”, то зазвичай уявляємо запилені експонати, розміщені в величезних залах. Але це застаріла думка. Відвідування музею не обов’язково має бути нудним і виснажливим. Сучасні виставкові галереї вражають своєю креативністю та унікальністю. Прийшов час ламати стереотипи. Нові музеї світу представляють на суд відвідувачів не тільки картини та кістки мамонтів, але й цікавіші речі.

Що можна побачити в сучасних виставкових залах? Та все що завгодно. Як експонати представлена ​​їжа, звичайні предмети з глибоким змістом, цілі експозиції сучасного мистецтва. Все залежить від бачення творців й організаторів виставки.

Музей поганого мистецтва в Бостоні

Назва говорить сама за себе. Тут представлені роботи, які викликають певні сумніви у цінителів мистецтва. У колекції музею – 600 експонатів.

Музей історії медицини в Брюсселі

Виставкові зали цього закладу заповнені предметами, які безсумнівно зацікавлять любителів анатомії. Тут присутні воскові фігури людей: від здорових до заражених всякими хворобами на різних стадіях недуги.

Музей брехні в Кіриці

Виставкові зали змагаються за право демонструвати виключно справжні експонати. А в Музеї брехні немає жодного оригінального предмета, тільки копії.

Музей макаронів у Римі

Тут можна не тільки дізнатися історію виникнення цього продукту, але й побачити величезну кількість різних видів макаронів. Також представлена ​​серія фотографій, на яких зображені знаменитості, що поїдають спагеті.

Музей сновидінь Зигмунда Фрейда в Петербурзі

У цій галереї два зали. В одному відвідувачі можуть познайомитися з життям і діяльністю Фрейда. А в другому – потрапити в сон. Нечіткі експонати дають кожній людині можливість сприймати їх індивідуально. Розглядаючи предмети з різних ракурсів, можна побачити абсолютно несхожі один на одного речі.

Музей нещасного кохання в Загребі

Експонатами музею є речі, які залишаються у людей після розставання з коханими. На думку засновників виставки, віддаючи речі в галерею, люди легше переживають розрив.

І це лише невеликий перелік дивовижних місць на планеті, створених руками людини. Ще існує музей каналізації, вельвету, марихуани, мумій, шепоту, смерті, рекламних брендів і багатьох інших не зовсім звичних речей.