На Олімпійських іграх 2018 р російським спортсменам не можна буде використовувати в екіпіровці національну символіку.

МОК в документі, надісланому РФ заборонило російським олімпійцям зображати герб і емблему Олімпійського комітету Росії, їх слід замінити олімпійськими кільцями. RUS (Russia) потрібно замінити на Olympic Athlete from Russia або OAR. Знак Team Russia теж заборонено використовувати. У документі рекомендується використання певного шрифту, який буде використаний на екіпіровці. Можна використовувати максимум два кольори з прапора, але так, щоб окремі частини не складалися в національний символ.

Це стосується і тренерів, і представницьких осіб. Все повинно узгоджуватися з Міжнародним олімпійським комітетом.

На початку місяця МОК позбавив російську збірну від можливості участі в Олімпіаді-2018, яка буде відкрита в лютому в Пхенчхані. Заборона виник унаслідок факту вживання допінгу російськими учасниками. Але окреме участь спортсменів з Росії розглядається. Тільки остаточне рішення приймає спеціальна комісія. Під час нагородження буде грати олімпійський гімн, замість національного.

Кремль не проти виступу своїх спортсменів під нейтральним прапором. Президент РФ заявив, що перешкоджати атлетам, які захочуть взяти участь в олімпіаді, не стануть. В ОКР пообіцяли посприяти у вирішенні всіх технічних, фінансових, організаційних та інших проблем.

Анастасія Задоріна головний дизайнер (і засновник) Zasport сказала, що з приводу одягу вони будуть шукати всі можливі шляхи виходу з ситуації, що склалася. Незважаючи на те, що заборона не повний, Росія сприймає його як оголошення війни. Адже спортсменам доведеться вибирати між країною і особистістю.

Раз на чотири роки проводяться Олімпійські ігри — найбільші, на сьогоднішній день, змагання зі спорту. Найпрестижніша і перемога в них. Місто, в якому буде проводитися наступні змагання, вибирається за сім років.