Гра «Любов і продюсер» завоювала серця китаянок

Одержимість мобільного грою «Любов і продюсер» досягає все більших масштабів. За сценарієм, героїня хоче врятувати компанію свого батька. У неї закохуються четверо чоловіків, і відносини з ними — частина сюжету гри. Журнал Quartz пише, що тільки за січень китаянки витратили $ 32 млн на покупки в ній.

Любов і продюсер »- на сьогоднішній день найпопулярніша гра в Китаї серед жінок. У неї понад 2мілліонов активних користувачів. У AppStore цієї країни це додаток найперше серед найпопулярних. Jiguang підрахували, що в минулому місяці гравці вклали не менш 200 млн юанів (близько $ 32 млн).

Головна героїня повинна відновити популярне шоу і тим самим врятувати компанію батька. Сюжет гри такий, що в неї закохуються відразу четверо — Лі Зейан, Бай Ци, Сюй Мо і Чжоу Цілу. Причому всі чотири типажу, схоже, лідери переваг китаянок. Перший — генеральний директор, грубий зовні, але з «ніжною душею». Другий — спецназівець, який, звичайно ж, дає жінці можливість відчути себе «як за кам’яною стіною». Ще один типаж — дуже розумний хлопець, геніальність якого просто зашкалює. Ну і останній герой сюжету «Любов і продюсер» — ловелас, який користується успіхом у жінок, безтурботний, творчий і романтичний.

Але за все треба платити. Ось і доводиться китаянкам витрачати «фіолетові кристали» для зустрічей з віртуальними хлопцями. Витрати також йдуть на підтримку шоу. За допомогою вкладень можна збільшити креативність співробітників шоу і допомогти їм приймати правильні рішення. Все це в підсумку підвищує рейтинг компанії, і дівчина-герой йде на наступну місію. В ході цих місій вона може заробити ті горезвісні камінчики фіолетового кольору. Але можна піти легшим шляхом і просто придбати їх за реальні гроші. Що дівчата, які полюбили «Любов і продюсер», охоче і роблять.

Додаток розроблений компанією Pape Games, офіс якої знаходиться недалеко від Шанхая. Це не перша їхня вдала робота. У 2015 році вони запропонували користувачам Miracle Nikki, яка теж припала багатьом до смаку.

Але ось «Любов і продюсер» — принципово нова гра, трохи не типова. Наприклад, жінки, які грають у неї, можуть отримувати дзвінки від своїх «хлопців». Правда відповідати можна тільки пропонованими шаблонними відповідями, але і цього досить для реалістичності. Користувач просто натискає на екран, і перед ним виникає історія, а поворот сюжету залежить тільки від нього.