В найближчому часі в Києві пройде Марш Рівності. Чи готова Україна?

Однією з популярних новин на сьогоднішній день є прийняття рішення провести Марш Рівності в столиці України. Марші рівності вже протягом багатьох років поширені в Європі. Населення країн відноситься до такого роду заходів з абсолютним спокоєм і розумінням.

Думка населення щодо цього питання.

Більшість людей акцентують увагу безпосередньо на демократичному устрої країн. Повна свобода слова і дій по відношенню до свого життя є пріоритетною для них. Безперечно, існують і незгодні з подібними фестивалями. При цьому такі люди виявляють своє невдоволення і агресію в невеликій кількості, що ще раз показує толерантність і повагу.

Марш Рівності в Варшаві.

Зовсім недавно парад рівноправності пройшов у Варшаві, в якому взяло участь майже 5 тисяч осіб. Люди вийшли на площу щоб звернути увагу на необхідність враховувати думки і життєву позицію людей сексуальних меншин. Варто відзначити, що Марш Рівності проходить в даній країні вже чотирнадцятий раз. Парад набирає все більшу і більшу кількість людей, які не боятися бути особливими і трохи іншими в очах звичайних людей.
Приємним бонусом є підтримка активістів з боку уряду. Перед початком параду на сцену вийшли авторитетні політики країни, які в своїх виступах повідомили, що без різноманіття не може бути свободи. Такі фестивалі, на їхню думку, повинні проходити у всіх країнах світу. У фестивалі також взяли участь представники християнських груп. Наприклад група християн LGBTQ, які акцентували увагу на тому, що людям, які звернулися в віру не чуже нічого людське. Нетрадиційна орієнтація для них не є ознакою ущербності людини і його атеїстичної позиції.

Як проходив Марш Рівності в Одесі.

В Україні подібний фестиваль вже проходив в 2016 році в місті Одеса, і зібрав досить велику кількість бажаючих відстоювати свої права і доводити людям, для яких раніше ця тема була табу, що така життєва позиція абсолютно нормальна і адекватна. Але на заході мали місце агресивні протиріччя між людьми з різними поглядами на життя, на що поліція відразу відреагувала, і всі інциденти були вичерпані. Також слід відзначити той факт, що навіть посол США в Україні, Джеффрі Пайетт, привітав Одесу з мирним проведенням фестивалю “Марш Рівності” і підкреслив, що це перший крок для змін в Україні в кращу сторону.
У минулому році подібного роду заходи проходило в Києві 12 червня, в цьому ж році Марш Рівності «КиївПрайд-2017» пройде в столиці України 18 червня. За попередніми даними, участь в ньому візьме не менше п’яти тисяч активістів. Також на фестивалі будуть люди, які не належать до сексуальних меншин, але підтримують і поважають життєву позицію інших. Уряд вживе всіх заходів з метою запобігання конфліктів. До охорони правопорядку будуть залучені військовослужбовці Нацгвардії і учасники громадських організацій. Головними заходами для відсутності конфліктів є обмеження доступу до місця проходження параду, а так само встановлення металошукачів.
Головними ініціаторами проведення фестивалю є Європа і США, які впевнені, що завдяки таким акціям Україна зможе перейти на новий рівень взаєморозуміння в межах країни.