Португалія презентувала слоган і логотип Євробачення-2018

Країна, де в цьому році буде віддбуватися найвідоміший конкурс пісні, показала логотип Євробачення-2018. Слоганом виступає фраза «All Aboard!» ( «Усі на борт!»).
Це дуже символічно, оскільки Португалія в усі часи відкривала Європі вихід до океану. Логотип представлений в різних варіаціях (всього їх 12). У всіх присутня морська тематика — то це медуза, або силует водоростей. Керівники проекту дуже задоволені логотипом, вважаючи, що океан здатний надихнути всіх.
Запросивши «на борт» всіх, країна тим самим проголошує гостинність і терпимість. Братиме участь сорок дві країни. Спочатку сумнівною була участь України і Росії. Інцидент з недопуском російської учасниці, Юлії Самойлової, до цього конкурсу в Україні, послужив причиною санкцій. Натомість, Росія відмовилася транслювати Євробачення на деяких каналах. Девід Гудман радив оштрафувати Україну, і усно попередити Росію. В кінці серпня українці офіційно оголосили про свою участь в конкурсі. Зате Македонія в цей раз відмовилася.
У Євробаченні-2017 перемогу своїй країні приніс Салвадор Зібрав. Завдяки йому, в цей раз вперше конкурс буде проходити в Португалії. Довго йшли суперечки про те, в якому місті пройде захід. Але найкращим кандидатом виявився Лісабон. Спеціальна комісія, яка спостерігає за процесом підготовки, недавно заявила, що прогрес в цьому напрямку досить очевидний. Місто відмінно справляється з поставленим завданням. 12 травня 2018 року має пройти фінал Євробачення-2018.