Кращі мультфільми для всієї родини

Діти весь час дивляться мультфільми. Дорослі часто до них приєднуються. Для багатьох людей, це хороший спосіб розслабитися і відволіктися від неприємних думок. Але, все частіше, на пошук доброго фільму з хорошим змістом йде більше часу, ніж на сам перегляд. Тому на основі кількості переглядів і оцінок з різних сайтів, представляємо кращі мультфільми.

Король Лев
Мультик має кілька частин, в яких розповідається про «королівської сім’ї». Лев — добрий і мудрий цар звірів. У нього народився спадкоємець — Сімба. Сім’я щасливо живе в своєму королівстві. Батько вчить сина справедливості і порядку. Але не все так просто. Дядько малюка — заздрісний претендент на трон. З народженням Сімби його шанси стати королем помітно зменшилися, і в його голові таїться злісний план …

Рапунцель заплутана історія
Відносно новий мультик. Розповідає про втрачену принцесі з неймовірно довгими чарівними волоссям. Зла мачуха замкнула Рапунцель в башті, не даючи бачитися ні з ким. Але тут з’являється Флін Райдер — пустотливий злодюжка. Зустріч з ним може багато чого змінити в житті дівчини …

Тарзан
Малюк, який виріс в джунглях і виховувався горилами, виріс. В дику місцевість для досліджень приїхала група вчених, серед яких красива і весела дочка головного дослідника. Дикун зіткнувся з нею. Але чи сприйме вона вихованця джунглів як рівноправного людини?

Тачки
Мультф про крутий машинці-гонщика. Зірка трохи «задирає ніс», що відштовхує від нього всіх друзів. Одного разу йому випадає шанс зрозуміти, що слава — єдине, що у нього є. Чи зможе він проміняти загальне визнання і успіх на щось більш піднесене?

ВАЛЛ-І
Ця історія футуристична і являє собою картину майбутнього, в якій ми можемо найближчим часом повторити долю, якщо правильно не розлучаючись пріоритети. Головний герой — робот, у якого, як виявилося, більше емоцій, ніж у людей, які поступово забули про почуття.

Не менш гарні: «Холодне серце», «Спіріт», «Кунг-фу-панда», «Пригоди імператора». За переглядом цих мультфільмів можна і вдосталь посміятися, а подекуди задуматися і навіть поплакати.