Президента США звинувачують в сексуальних домаганнях. Харассмент Трампа

Історія почалася давно, ще рік тому. Тоді кілька провідних видань опублікували розповіді чотирьох жінок, які звинувачують нинішнього президента в домаганнях. Причиною такого одкровення послужила заява Трампа про те, що він ніколи не приставав до жінок проти їх волі. Так в пресі спливли непривабливі подробиці гріхів глави держави.

Тепер же число таких звинувачень росте. Уже 17 жінок поскаржилися на харассмент Трампа. Сенатор Крістен Джіллібранд очолила компанію, яка хоче привернути президента до відповідальності. Вона закликає президента самому подати у відставку. Нова хвиля звинувачень викликана черговим необачним заявою самого Трампа в Твіттері проти Крістен Джіллібранд. Він натякнув на те, що раніше вона «готова була зробити що завгодно» заради його вкладу в компанію, а тепер виступає проти нього. Ця заява багато хто розцінив як образливе. Сенатор відповіла, що Трамп не зможе змусити мовчати жінок, які дізналися, який сором приніс глава держави в Овальний кабінет.

Соціум згадує історію з Біллом Клінтоном, який був викритий в зв’язку з Монікою Левінські. Кажуть, що в нинішній час, ця витівка коштувала б президенту крісла. А якщо менш впливових особистостей позбавляють посади за подібне, то чому це повинно попрощатися «особі країни»?

Харассмент Трампа дає привід його супротивникам підготувати грунт для його зміщення з президентського поста. Сам же Трамп заперечує всі звинувачення, віджартовуючись, що раз, мовляв, не змогли довести його зв’язок з Росією, то придумали новий спосіб чорнити ім’я.

Але тема секс-скандалу все більше підхоплюється ЗМІ. Підливає масла у вогонь ще й оприлюднення слів Трампа з розмови з Біллі Бушем, де президент непристойно висловився про жінок і зазначив, що відомим чоловікам можна все.