Електронна шкіра доповнить існуючий прогрес

Зазвичай, для взаємодії з доповненою реальністю, людині потрібне підключення за допомогою додаткових пристроїв і гаджетів. Зазвичай це системи самих «просунутих» камер. Але такий метод не дозволяє визначити амплітуду маленьких рухів. Наприклад, незначне ворушіння пальців. Нова «електронна шкіра» дозволяє вловлювати навіть найнезначніші руху. І не вимагає громіздкого обладнання.

«Електронна шкіра» – це, по суті, маленькі датчики магнітного поля, які реєструють параметри поля постійного магніту, що знаходиться поруч. Фіксується положення за допомогою замірів різного рівня тиску і напруженості. Спеціальне ПО обчислює параметри руху з неймовірною точністю.

Технологія може набути широкого використання, завдяки своїм унікальним властивостям. М’яка робототехніка, медичне протезування і т.п. Можна, наприклад, помістити спеціальний датчик на руки і за допомогою друкувати на віртуальній клавіатурі. Або переміщати віртуальні об’єкти в доповненої реальності.

Сам чіп – крихітний і дуже тонкий. Але розробники кажуть, що його можна сотні раз м’яти і згинати, при цьому він не пошкодиться. Більш ранні спроби створення подібної технології стикалися з проблемою уразливості таких пристроїв від кисню і вологи. Тепер же електронна шкіра одягнена в захисний шар, який робить чіп довговічним. Ця технологія повинна стати відмінним доповненням до існуючих систем віртуальної реальності. Електронна шкіра – маленька, а товщина – всього 3 мікрометра. Зовнішня оболонка нагадує харчову плівку і дуже добре прилипає до тіла.