Сьогодні практично весь світ відзначає День святого Валентина. Але що ми знаємо про це свято? Потрібно вітати свою другу половинку, дарувати подарунки, зізнаватися в коханні. А що ще? Тут представлені найбільш цікаві факти, які стосуються цього романтичного свята.

Захисник душевнохворих

На думку представників римсько-католицької церкви, святий Валентин — покровитель людей з психічними розладами. У цей день німці прикрашають психіатричні клініки яскраво-червоними стрічками.

Заборонене святкування

Це свято офіційно заборонене на території Саудівської Аравії та Ірану. Місцева влада вважає, що День святого Валентина заохочує розпусту та розбещеність.

Оригінальні традиції

У Нідерландах в День всіх закоханих дівчата роблять пропозицію руки й серця своїм коханим. Якщо чоловік відмовляється, то натомість від повинен подарувати панянці шовкову сукню.

Чоловіче свято

У Японії 14 лютого заведено вітати тільки чоловіків. Для жінок призначена інша урочистість — Білий день.

Об’єкти кохання

Подарунки на Валентинів день отримують не тільки кохані люди, але й тварини. За статистикою, в США більше ніж 9 мільйонів жителів обдаровують своїх вихованців. А жителі Туманного Альбіону надсилають листівки у формі сердечок навіть улюбленим коням.