Чоловічий конкурс краси народу водабе

Жіночі конкурси краси давно відомі і широко поширені. Стандарти краси у всіх народів трохи відрізняються. Але все люблять доглянутих людей, які вміють красиво одягатися. І так повелося, що жіноча краса — предмет більш обговорюваний і помічається, ніж чоловіча. Але нігерійський плем’я водабе не вписується в загальноприйняті рамки. Щорічно вони влаштовують свято, на якому жінки оцінюють красу чоловіків. Цей чоловічий конкурс краси збирає все плем’я!

man's beauty contest

Свято Ворсо триває тиждень. Чоловічий якомога яскравіше вбираються і фарбують особи різними фарбами. Тут символічний вибір кольору — червоний означає мужність і хоробрість, охристий — містику, білий — смерть. Чорний використовується всіма, так як відмінно підкреслює білосніжність зубів і обрис очей. Цей колір отримують з попелу кісток. Одяг конкурсантів в основному складається з тоги довжиною до п’ят і аксесуарів у вигляді бус. Головними уборами виступають чалма або капелюх, теж по-чудернацьки і старанно прикрашена всілякими дрібничками.

man's beauty contest

У підсумку, ці хлопці стають схожими скоріше на панянок, але такі стандарти краси водабе!

man's beauty contest
Чоловічий конкурс краси складається з декількох етапів. Спочатку шеренга учасників проходить по савані, в той час як жіноче журі оцінює їх. Враховуються такі параметри як ширина усмішки, зріст, статура і витривалість. Її чоловіка демонструють, змагаючись між собою в ловлі дичини, піснях, седланіі верблюдів, танцях. При цьому вони часто чаклують і входять в транс, оскалені і закочуючи очі. Почасти це викликано алкогольним напоєм з кори, який виробляє побічний ефект — галюцинації. Його вживають, щоб втамувати спрагу.

man's beauty contest
Протягом конкурсу, будь-яка дівчина може підійти до учасника і грюкнути його по полечу. Так вона вибирає собі чоловіка! Але це не стандартний «союз». Жінка може бути вже заміжня. Але такий зв’язок виправдана назвою «шлюб по любові» А результатом таких «інтрижок» виявляються діти.
Коли чоловічий конкурс краси завершений, оголошується переможець. Що ж він отримує? Можливість вибрати будь-яку кількість дівчат і взяти їх собі на місяць.

man's beauty contest
Взагалі, жінки цього племені вважаються одними з найбільш гарненьких мешканок Західної Африки. Народ водабе цінує всього три основні речі — красу, сім’ю і худобу.
Джерело фотоматеріалів: mirfactov