Сьогодні за допомогою всесвітньої павутини можна не тільки отримати необхідну інформацію, а й заробити в інтернеті. А заробити можна не тільки створюючи сайти, але і найнезвичнішим способом. Ми ж представляємо Вам 3 незвичайних способи заробітку в інтернеті.

1. Друг за викликом

Ви полюбляєте відвідувати театри, спортзал, готувати їжу, але, на жаль, Вам нема з ким це робити. Ви можете орендувати собі друга. Сайт RentAFriend.com пропонує такі послуги. Однак існують і свої особливості таких послуг. Як виявилося друзів за викликом в кілька разів більше, ніж тих, хто в них має потребу.

poziruy_friends_03

2. Хендмейд

Якщо ви полюбляєте створювати щось власними руками, то завжди зможете продати своє творіння через інтернет. В цьому випадку у вас не має ніяких обмежень, ви можете створювати що завгодно. Будь-то аксесуари, предмети інтер’єру, одяг, дитячі іграшки і т.д. Головне, щоб ваші вироби хтось забажав придбати.

1427357797_9nli1sshjye

3. Пошук “людини-компьютера” для роботи

Amazon Mechanical Turk це інтернет-майданчик, за допомогою якого можно знайти людей для виконання механічних, монотонних завдань, які комп’ютер не може виконувати, тому що для цього необхідний людський інтелект. Працівником може стати практично кожен, а фірми, яким потрібні такі люди, можуть швидко знайти необхідного працівника. Які ж саме завдання виконує працівник? Найрізноманітніші, від вибору кращих фотографій та перевірці телефонних номерів до оцінки результатів пошуку. Як людина-комп’ютер ви можете заробити невеликі гроші, близько 1 долара за годину роботи.

pokupki-aviabiletov-cherez-internet