Приветик! Поцілунки – класна штука! І цілуватися однозначно треба частіше, нам всім! Адже вони допомагають нам худнути, добре виглядати, бути здоровіше і навіть довше жити! Про все це, а також про інші кумедні речі ти дізнаєшся, якщо почитаєш цю добірку цікавих фактів про поцілунки далі!
Отже, ось вони:

1. Всього один активний (назвемо це так) поцілунок спалює аж 26 калорій в хвилину! Це означає, що за 20 хвилин поцілунків з коханим (коханою) можна «спалити» аж цілу шоколадку Мілку! Уявляєш ?!
2. Губи чутливіші, ніж кінчики пальців рук, аж в 200 разів!

3. Поцілунки чудово знімають стрес за допомогою ферментів, які виділяються під час цього процесу.

4. В процесі ми обмінюємося аж 278 бактеріями. Чесно, ця інформація в період пандемії якось особливо не радує …

5. Активні поцілунки допомагають нам добре виглядати, адже роблять більш чітким овал обличчя. Ще б пак, адже в процесі у нас працює до 34 лицьових м’язів.
6. Чоловіки, які вранці перед роботою цілують своїх дружин, живуть на 5 років довше, ніж всі інші – неженатікі і ті, хто цього не робить. Чоловіки, беріть на озброєння цей прекрасний спосіб продовження життя!

7. Поцілунки лікують карієс, хто б міг подумати! В процесі виробляється слина, багата фосфором і кальцієм, проникаючи в емаль зубів

8. А ще активізують кровообіг і обмін речовин. Правда, тільки ті, що тривають довше півтори хвилини.
9. 6 липня – Всесвітній день поцілунків. Не забудьте зазначити як слід, обмінявшись з кимось приємним бактеріями …

10. Довгий поцілунок допоможе позбутися від гикавка!

11. У природі ще цілуються собаки, коні, шимпанзе і канадські дикобрази. Хм, я щось ніколи не бачила поцілунків собачок, класичних. А ти?

12. Існує «поцілунку-фобія» по-науковому вона називається філемафобія;
13. У процесі поцілунку виділяється речовина, яка з наркотичних впливом в 200 разів сильніший за морфій! Тобто знеболює і ощасливлює поцілунок точно!

14. Звуки чмокання в процесі з’являються через особливу м’язи “orbicularis oris”;

15. 66% людей закривають очі під час поцілунку і 65% нахиляють голову вправо. Піду но я зловлю чоловіка і перевірю, ставлюся чи і я до цих людей 😂.