1. MyFitnessPal

Комплексне відстеження їжі

MyFitnessPal — це популярна програма для відстеження щоденного споживання їжі, яка надає велику базу даних про продукти харчування та інформацію про їх харчову цінність. Користувачі можуть ставити цілі, відстежувати свій прогрес і отримувати персоналізовані рекомендації.

Ведення вправ

MyFitnessPal також дозволяє користувачам реєструвати свої тренування, надаючи оцінку спалених калорій під час різних видів діяльності та вправ.

2. Fitbit

Відстеження активності

Fitbit пропонує цілий ряд фітнес-трекерів і розумних годинників, які допомагають користувачам контролювати свою повсякденну активність, зокрема кількість зроблених кроків, пройдену відстань і спалені калорії.

Моніторинг сну

Пристрої Fitbit також відстежують режим сну, надаючи інформацію про якість сну та допомагаючи користувачам покращити свої звички сну.

3. Strava

Відстеження бігу та їзди на велосипеді

Strava — популярна програма для бігунів і велосипедистів, яка пропонує детальне відстеження тренувань, зокрема відстань, швидкість і висоту. Користувачі також можуть встановлювати особисті цілі та приєднуватися до викликів у програмі.

Соціальні функції

Strava має сильний соціальний компонент, що дозволяє користувачам стежити за друзями, ділитися тренуваннями та змагатися один з одним у таблицях лідерів.

4. Тренувальний клуб Nike

Бібліотека тренувань

Nike Training Club пропонує величезну бібліотеку тренувань, включаючи силові, кардіотренування та йогу, з відеодемонстраціями та покроковими інструкціями.

Індивідуальні плани

Користувачі можуть створювати індивідуальні плани тренувань на основі своїх фітнес-цілей, доступного часу та обладнання.

5. 7-хвилинне тренування

Швидкі й ефективні тренування

Додаток 7 Minute Workout пропонує короткі високоінтенсивні тренування, які можна виконати всього за сім хвилин, що робить його чудовим варіантом для тих, хто має напружений графік.

Відстеження прогресу

Додаток відстежує ваш прогрес, дозволяючи вам бачити покращення вашого рівня фізичної підготовки з часом.

6. Aaptiv

Тренування з аудіопідказками

Aaptiv пропонує широкий вибір тренувань із аудіокеруванням під керівництвом професійних тренерів, включаючи біг, силові тренування, йогу тощо.

Настроювані програми

Користувачі можуть створювати персоналізовані програми тренувань на основі своїх цілей і рівня фізичної підготовки.

7. Пелотон

Заняття в прямому ефірі та на замовлення

Peloton пропонує заняття фітнесом у прямому ефірі та на замовлення, включаючи їзду на велосипеді, силові тренування, йогу тощо під керівництвом професійних тренерів.

Функції спільноти

Користувачі Peloton можуть взаємодіяти з тренерами та іншими учасниками, сприяючи появі спільності та мотивації.

8. Студія йоги

Заняття йогою для всіх рівнів

Студія йоги пропонує широкий вибір занять йогою для початківців, середнього та просунутих практикуючих із чіткими відеоінструкціями та можливістю налаштування тривалості занять.

Медитація та релаксація

Додаток також містить сеанси медитації під керівництвом і методи релаксації для сприяння уважності та загального благополуччя.

9. Диван до 5K

Програма бігу для початківців

Couch to 5K розроблено, щоб допомогти новачкам поступово розвивати свою витривалість у бігу протягом дев’яти тижнів, остаточно підготувавши їх до бігу на 5K.

Аудіоінструктаж

Додаток надає аудіоінструктаж і відстеження прогресу, що дозволяє легко залишатися мотивованим і йти на шляху до ваших цілей бігу.

10. Головний простір

Уважність і медитація

Headspace пропонує сеанси медитації та вправи на уважність, допомагаючи користувачам зменшити стрес, покращити концентрацію та підвищити загальне самопочуття.

Сон і рух

Окрім медитації, Headspace також пропонує засоби для сну та легкі рухові вправи, сприяючи цілісному підходу до здоров’я та фізичної форми.

Залишатися у формі та здоровим у 2023 році легше, ніж будь-коли, завдяки широкому спектру доступних додатків для фітнесу. Ці 10 найкращих фітнес-додатків можуть допомогти вам досягти ваших фітнес-цілей і вести здоровий спосіб життя завдяки опціям відстеження тренувань, контролю за харчуванням і навіть сприянню уважності.