Більшість людей планети постійно боряться із зайвою вагою. Всім хочеться виглядати привабливо, мати гарну фігуру. Але не кожен знає, як цього досягти. Голодування та біологічно активні добавки не є вирішенням проблеми. Ці методи схуднення можуть серйозно нашкодити здоров’ю. Багатогодинні тренування в тренажерному залі витримає не кожен. Є один дієвий спосіб: зменшити апетит. Як це можна зробити?

Їжте повільно

Не поспішайте під час прийомів їжі. Їжте повільно та ретельно пережовуйте. Насичення приходить через 15 хвилин після початку трапези. Зачекайте трохи. Дієтологи рекомендують вставати з-за столу з легким відчуттям голоду.

medlenno

Пийте більше води

Виникло бажання поїсти – випийте води. Іноді ми плутаємо почуття голоду зі спрагою. Є ще одна хороша порада: за півгодини до прийому їжі випивайте склянку води. Завдяки цьому ви з’їсте менше, тому що шлунок буде вже наполовину повний.

water

Їжте часто невеликими порціями

Розподіліть кількість прийомів їжі на весь день. За один раз з’їдайте невелику кількість продуктів. Їсти потрібно близько п’яти разів на день. Продумайте свій раціон, щоб він містив всі корисні вітаміни та мікроелементи.

small-potrions

Під час прийому їжі приділяйте увагу тільки трапезі

Багато хто з нас любить перекусити перед телевізором або сидячи за комп’ютером. Але не кожен розуміє, що, відволікаючись на цікаві передачі або читання новин, ми їмо більше. Їжте в спеціально відведених місцях. Ліквідуйте всі відволікаючі фактори.

special-areas

Відмовтеся від гострих страв і газованих напоїв

Пекучий перець і солодкі газовані напої тільки розпалюють апетит. Запиваючи їжу склянкою лимонаду, ми відчуваємо, що можемо з’їсти ще що-небудь. І як наслідок, переїдаємо.

chilly

Займайтеся спортом

Фізичні навантаження не тільки позитивно впливають на фігуру, але й можуть відволікти вас від бажання поїсти. Візьміть за правило щодня робити фізичні вправи. Також дуже добре відвідувати спортзал або басейн.

sport

Мотивуйте себе

Психологічний настрій дуже важливий у будь-якій справі. Подумайте, навіщо вам потрібно зменшити апетит. Може, ви хочете поліпшити стан здоров’я. Або вам необхідно влізти в улюблену сукню до дня народження. Поставте перед собою мету та впевнено рухайтеся до неї.

motivation