Універсальним одягом для холодної пори року вважаються куртки. Вони не тільки можуть відмінно зігріти в холоднечу, а й підкреслюють індивідуальність і стиль свого власника. Зимові куртки можуть бути дуже різними.

Особливим різноманіттям відрізняються колекції для жінок. Адже саме для представниць прекрасної статі найбільш важливо залишатися привабливими в будь-яку погоду, незалежно від показань термометра за вікном.

На сьогоднішній день багато брендів пропонують дівчатам придбати курки саме їхнього виробництва.

Широкий асортимент верхнього одягу може збити з пантелику навіть саму досвідчену модницю.

Які куртки представлені на вибір прекрасних дівчат? На що варто звертати увагу при виборі зимового одягу?

Пуховики

Такі куртки дуже популярні не тільки серед жінок, а й серед чоловіків. Пуховики дуже теплі та зручні. Якщо вони виготовлені з якісних матеріалів, то точно захистять свого власника від морозу. Найкращим наповнювачем для пуховика вважається гагачий пух. Вибираючи цей предмет гардероба, звертайте увагу на підкладку. З неї не повинно стирчати пір’я.

Шкіряні куртки

Цей одяг також може відмінно сховати від холоду. Але це можливо лише в тому випадку, якщо куртка має теплу підстьожку. Сама по собі шкіра здатна тільки захистити від дощу або вітру, але не від морозу. Від одягу зі шкірзамінника краще відмовитися, тому що при дуже низькій температурі вона може тріснути.

Хутряні куртки

Особливою популярністю серед представниць прекрасної статі користуються хутряні куртки. Вони зазвичай зшиті з окремих клаптиків. Якщо ви живете в регіоні з м’якими зимами, такий одяг вам підійде. А для жителів країн з суворим кліматом хутряні куртки навряд чи згодяться.

Парка

Цей вид верхнього одягу з’явився відносно недавно. Це довга простора куртка з капюшоном. Парка оздоблена шнурками на поясі. Така куртка є першим конкурентом пуховика, тому що також добре може зігріти в зимову холоднечу.