Кожна жінка прагне виглядати елегантно. Представниці слабкої статі ретельно продумують свій образ перед виходом на вулицю. Важлива кожна деталь. Багато уваги приділяється аксесуарам. Адже саме вони стають завершальним штрихом всього образу. Вибір сумки — відповідальна справа. Вона обов’язково повинна поєднуватися з іншими предметами гардеробу. Більш того, для кожного заходу слід підбирати певний ридикюль. Сьогодні жіночі сумки вражають своєю різноманітністю. У магазинах можна знайти маленькі акуратні клатчі, а також великі місткі сумки на кожен день. Що вибрати? Навіть сама досвідчена покупниця може розгубитися. Купуючи сумку, звертайте увагу на деякі деталі.

Правила вибору

Розмір сумки

Перш за все визначитеся з величиною саквояжа. Якщо ви шукаєте сумку на кожен день, то вона повинна бути досить об’ємною. Зазвичай дівчата носять із собою багато потрібних речей. Іноді навіть в дамській сумочці знаходиться обід.

Для вечірніх прогулянок з коханою людиною підійде більш компактна сумочка. У ній буде тільки найнеобхідніше. А якщо ви плануєте вихід в театр, тоді вибирайте стильний клатч. У такому ридикюлі зазвичай зберігається мінімум найнеобхідніших предметів.

Кольорова гама

Вибираючи сумку, дивіться, щоб вона гармоніювала з вашим образом. Якщо вам потрібен саквояж для походу на роботу, віддавайте перевагу більш спокійним відтінкам. А для виходу в світ можна вибирати ридикюль будь-яких відтінків, в залежності від кольору вбрання.

Практичність

Сумка повинна бути зручною. Навіть якщо це невеликий клатч для урочистих заходів. Звертайте увагу на блискавки й інші застібки. Вони повинні добре працювати. Використання повсякденної сумки має бути найбільш комфортним. Адже вам доведеться користуватися цією річчю постійно. Перевірте, чи не занадто сумка важка. Врахуйте, що ви будете її носити в руках або на плечі. Навіщо вам додатковий тягар?

Якість

Купуючи сумку, уважно розгляньте її. Перевірте шви, блискавки, підкладку. Також можна понюхати виріб. Переконайтеся у відсутності неприємного запаху. Звертайте увагу на матеріал виготовлення та якість фурнітури. Не поспішайте. Тільки переконавшись в якості та справності сумки, купуйте її.