Ні для кого не секрет, що забруднення повітря є однією з найголовніших проблем людства. Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони здоров’я, понад 92 % населення світу живуть в екологічно несприятливих регіонах. Рівень забруднення повітря там перевищує всі допустимі норми.

Представники ВООЗ підкреслюють, що така екологічна ситуація стає причиною виникнення різних проблем зі здоров’ям у людей. Наприклад, інсульти, рак легенів або серцево-судинні захворювання.

У доповіді говориться, що кожна десята людина на Землі помирає через забруднене повітря. Це катастрофічна ситуація в сфері охорони здоров’я.

За результатами останніх досліджень (2012 рік), забруднене повітря стало причиною смерті понад трьох мільйонів людей.

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я склали свій звіт на підставі отриманих даних із супутника та вимірювань на землі. Найбільш забрудненими місцями на планеті виявилися Південно-Східна Азія, Західна частина Тихого океану та Східне Середземномор’я.

Фахівці закликають всіх людей замислитися над тим, як саме кожна людина може вплинути на вирішення цієї важливої проблеми. Адже від цього залежить наше життя, здоров’я та добробут наших дітей.