Сенат США стверджує, що заборона програм Касперського поліпшить безпеку інформації в країні.

Як стало відомо, у США вступив в силу закон про припинення використання програм Касперського. Головний офіс даної фірми знаходиться в Росії, і вся інформація передається саме туди. Були прийняті дії щодо запобігання витоку важливої інформації за межі США. Якщо бути точніше, то співробітникам ФБР було необхідно провести бесіди з працівниками служби Касперського. Метою цих бесід, було з’ясувати, які саме дані передаються в головний офіс і куди ця інформація йде. Адже уряд США підозрює російську компанію у співпраці з Кремлем. У зв’язку з цим заборона програм Касперського є єдиним виходом з ситуації, що склалася.

Сам засновник компанії говорить, що заборона програм Касперського є необгрунтованою.

Євген Касперський вже говорив про те, що така поведінка з боку США є неприйнятною. В першу чергу, за словами засновника компанії, немає ніяких доказів співпраці Лабораторії Касперського з Кремлем. Він заявляє про те, що дана фірма є незалежною, тим більше вона надає свої послуги різним країнам світу. Ніколи раніше ніяких інцидентів з витоком інформації або підривом національної безпеки не було виявлено. Також фірма згодна на детальне розслідування своїх дій і навіть готова допомагати. Сам Касперський впевнений, що детальна перевірка може підтвердити, що фірма бездоганно дотримується законів інших країн.
Незважаючи на це США стоїть на своєму.

Ініціатором конфлікту є Джин Шахін, яка є сенатором Демократичної партії. Вона говорить про те, що Лабораторія Касперського працює з Кремлем. У зв’язку з цим вона вважає, що заборона програм Касперського допоможе запобігти загрозам злому вузлів інфраструктури. До таких вузлів відносяться комп’ютерні системи, які є необхідними для забезпечення безпеки держави США. Також сенатор стверджує, що як Конгрес, так і адміністрація президента Дональда Трампа підтримує заборону програм Касперського.

Тому введення її в дію залишається питанням часу. В першу чергу цей законопроект має затвердити Палата представників і Сенат. Після затвердження документи будуть передані адміністрації президента. Дональд Трамп в свою чергу повинен буде їх підписати, щоб заборона програм Касперського була введена в силу.