Як і коли в більшості країн світу святкують національний день морозива.

Для багатьох людей в світі національний день морозива є жартівливим святом. У деяких країнах навіть не підозрюють про його існування. Як правило, всі думають, що це своєрідна пастка для дітей, які не люблять морозиво. Але насправді це зовсім не так. Це офіційне свято, яке було впроваджено президентом Сполучених Штатів 2 липня 1984 року. Ця подія відбулася після спільної резолюції Конгресу. І якщо говорити відверто не просто так в США це свято зробили офіційним.

Національний день морозива з’явився через шалену популярність цього продукту в США.

За статистикою більше 90 відсотків від загальної кількості населення в Сполучених Штатах щодня їдять морозиво. Саме завдяки такому високому попиту, річний обсяг продажів морозива в країні становить 3 500 000 000 доларів. Така колосальна сума забезпечує робочі місця для більшої кількості громадян США. Також у виробництві морозива задіяно майже 10 відсотків молока від загальної кількості виробленого фермами в країні. Це підвищує економічну ситуацію промисловості в сфері молочних виробів.

Національне свято морозива, який триває цілий місяць.

У 1984 році в Сполучених Штатах був впроваджений не тільки національний день морозива, а й цілий місяць. Президент США оголосив, що всі громадяни країни в липні повинні відвідувати різні розважальні заходи присвячені дню морозива. Найкраще все-таки їсти велику кількість морозива.