Кожній дівчині дуже важливо мати гарне волосся. Але у зв’язку з різними обставинами волосяні цибулини слабшають, зачіска втрачає привабливість, тьмяніє. Причиною такої ситуації можуть послужити різні чинники: несприятливі погодні умови, стреси, постійне нервове напруження, гормональний збій та ін. Звичайно, якщо проблема в здоров’ї, то без лікаря вам навряд чи вдасться впоратися з проблемою. Але якщо причиною є зовнішні фактори, то можна виконати певні дії. Як зміцнити ослаблене волосся?

Підстрижіть посічені кінчики

Ваша зачіска стане більш акуратною. Крім того, поживні речовини не будуть витрачатися на відмерле волосся, а зміцнять живі цибулини.

Підберіть правильну косметику

Дуже важливо, щоб косметичні засоби (шампунь, ополіскувач, маски) відповідали вашому типу волосся. Тоді ефект від їхнього використання буде максимально помітним.

Використовуйте натуральні засоби

Не забувайте про цілющі трави, які добре впливають на стан волосся: шавлія, ромашка, кропива. Також можна використовувати відвар кори дуба. Для прискорення росту волосся можна втирати в шкіру голови реп’яхову, гірчичну або касторову олію.

Утримайтеся від термічних методів укладання

Праски та інші пристосування пересушують волосся. Намагайтеся мінімізувати їхнє використання. Звичайно, важко зовсім відмовитися від фена. Постарайтеся сушити волосся холодним повітрям. Так, ви завдасте йому менше шкоди.