Надзвичайна ситуація може статися будь-коли, і готовність може змінити все. Якщо у вас є iPhone, ви маєте доступ до потужної функції, яка допоможе вам швидко та легко викликати допомогу – функції SOS.

У цій статті ми покажемо вам, як використовувати функцію SOS на вашому iPhone в екстрених ситуаціях. Ми також надамо кілька порад щодо того, як максимально використати цю функцію, щоб захистити вас і ваших близьких.

Налаштування контактів для екстрених випадків

Перш ніж ви зможете використовувати функцію SOS, вам потрібно буде налаштувати контакти для екстрених випадків. Відкрийте програму Health на своєму iPhone і перейдіть на вкладку Medical ID. Торкніться «Редагувати» та прокрутіть вниз до «Контакти для екстрених випадків». Тут ви можете додати контакти, які отримають сповіщення, коли ви використовуєте функцію SOS.

Активація функції SOS

Щоб активувати функцію SOS на вашому iPhone, натисніть і утримуйте бічну кнопку та одну з кнопок гучності, доки не з’явиться повзунок екстреного виклику. Якщо у вас увімкнено автоматичний виклик, ваш iPhone автоматично викличе екстрені служби після появи повзунка. Якщо ні, посуньте повзунок екстреного виклику, щоб викликати службу екстреної допомоги.

Після завершення виклику служби екстреної допомоги ваш iPhone автоматично надішле повідомлення вашим контактам екстреної допомоги з вашим поточним місцезнаходженням і повідомленням про те, що ви запустили функцію SOS.

Використання функції автоматичного виклику

Ви також можете налаштувати функцію автоматичного виклику на своєму iPhone, яка автоматично викликає екстрені служби, коли ви п’ять разів поспіль швидко натискаєте бічну кнопку. Щоб налаштувати це, перейдіть у «Налаштування» > «Екстрений SOS» > «Автоматичний виклик» і ввімкніть його.

Коли ви використовуєте функцію автоматичного виклику, ваш iPhone автоматично викличе екстрені служби після завершення зворотного відліку, тому переконайтеся, що ви використовуєте цю функцію лише в екстрених ситуаціях.

Функція SOS на вашому iPhone

Функція SOS на вашому iPhone — це потужний інструмент, який допоможе вам швидко та легко викликати допомогу в екстрених ситуаціях. Налаштувавши свої контакти для екстрених випадків і знаючи, як активувати цю функцію, ви можете бути спокійні, знаючи, що ви готові до будь-якої надзвичайної ситуації, яка трапиться на вашому шляху.

Не забувайте використовувати функцію SOS відповідально та лише в екстрених ситуаціях. Таким чином ви зможете максимально використати цей потужний інструмент і захистити себе та своїх близьких.