Забути свій пароль в Instagram може бути неприємним досвідом, особливо враховуючи важливість соціальних мереж у нашому повсякденному житті. На щастя, відновити забутий пароль в Instagram відносно просто. У цьому вичерпному посібнику ми розповімо вам, як відновити доступ до свого облікового запису Instagram.

Відновіть свій пароль Instagram за допомогою електронної пошти або номера телефону

Якщо ви забули пароль від Instagram, ви можете скинути його за допомогою адреси електронної пошти або номера телефону, пов’язаного з вашим обліковим записом. Виконайте такі дії:

1. Відкрийте програму Instagram або відвідайте веб-сайт: запустіть програму Instagram на своєму пристрої або перейдіть на www.instagram.com у веб-браузері.
2. Перейдіть на сторінку входу: якщо ви не перейдете на сторінку входу автоматично, натисніть «Увійти» або натисніть «Увійти» у нижньому правому куті.
3. Торкніться «Забули пароль?»: воно розташоване під полем введення пароля.
4. Введіть інформацію свого облікового запису. Вам буде запропоновано ввести адресу електронної пошти, номер телефону або ім’я користувача, пов’язане з вашим обліковим записом. Введіть необхідну інформацію та натисніть «Далі».
5. Перевірте свою електронну пошту або телефон: Instagram надішле посилання для скидання пароля на вашу електронну адресу або код скидання за допомогою SMS на ваш номер телефону.
6. Дотримуйтесь інструкцій зі скидання: якщо ви отримали електронний лист, натисніть посилання «Скинути пароль» у ньому. Якщо ви отримали текстове повідомлення, введіть код у відповідне поле в додатку або на веб-сайті Instagram.
7. Створіть новий пароль: двічі введіть новий пароль, щоб підтвердити його, а потім натисніть «Скинути пароль» або «Змінити пароль».

Відновіть свій пароль Instagram за допомогою облікового запису Facebook

Якщо ви підключили свій обліковий запис Instagram до свого облікового запису Facebook, ви можете використовувати Facebook, щоб скинути свій пароль. Виконайте такі дії:

1. Відкрийте програму Instagram або відвідайте веб-сайт: як згадувалося раніше, запустіть програму Instagram на своєму пристрої або перейдіть на сторінку www.instagram.com у веб-браузері.
2. Перейдіть на сторінку входу: якщо ви не перейдете на сторінку входу автоматично, натисніть «Увійти» або натисніть «Увійти» у нижньому правому куті.
3. Торкніться «Забули пароль?»: воно розташоване під полем введення пароля.
4. Виберіть «Увійти за допомогою Facebook»: ця опція відображається під адресою електронної пошти, номером телефону або полем введення імені користувача.
5. Введіть свої облікові дані Facebook: якщо ви ще не ввійшли до Facebook, вам буде запропоновано ввести адресу електронної пошти Facebook або номер телефону та пароль.
6. Скиньте пароль Instagram: після входу в Facebook вам буде запропоновано скинути пароль Instagram. Двічі введіть новий пароль, щоб підтвердити його, а потім натисніть «Скинути пароль» або «Змінити пароль».

Поради щодо створення надійного пароля в Instagram

Створюючи новий пароль, важливо переконатися, що він надійний і безпечний. Ось кілька порад:

1. Використовуйте комбінацію символів: додайте у свій пароль великі та малі літери, цифри та спеціальні символи.
2. Зробіть його унікальним: уникайте використання типових фраз або шаблонів, таких як «password123» або «qwerty».
3. Уникайте особистої інформації: не використовуйте легкодоступну інформацію, як-от ваше ім’я, дата народження чи номер телефону.
4. Спробуйте використати парольну фразу. Парольна фраза – це набір випадкових слів або речень, які легко запам’ятати, але іншим важко вгадати.
5. Періодично змінюйте пароль: регулярне оновлення пароля може допомогти захистити ваш обліковий запис від несанкціонованого доступу.

Відновлення забутого пароля в Instagram є простим процесом, будь то за допомогою електронної пошти, номера телефону або облікового запису Facebook. Дотримуючись цього вичерпного посібника, ви можете відновити доступ до свого облікового запису та створити новий надійний пароль. Пам’ятайте, що ваш пароль повинен бути надійним і унікальним.