Сьогодні глобальна комп’ютерна мережа стала невіддільною частиною життя багатьох людей. Деякі жителі планети вже просто не уявляють свого існування без інтернету. Здавалося б, що в цьому поганого? Але медики дуже стурбовані ситуацією, що склалася. Така залежність згубно позначається на здоров’ї та самопочутті людей. Фахівці дають поради, як уникнути інтернет-залежності та не стати заручником всесвітньої павутини.

Знайдіть хобі

Проводьте час не тільки за комп’ютером. Знайдіть заняття, не пов’язане з девайсами. Відволікайтеся від інтернету, перемикаючись на інші види діяльності. Почитайте книгу, займіться вишивкою, в’язанням або чимось ще.

Їдьте за місто

Якщо у вас з’явився вільний час, їдьте туди, де немає доступу до глобальної мережі. Проводьте вихідні за містом, насолоджуйтеся природою далеко від гаджетів.

Придбайте будильник

Багато людей заходять в інтернет відразу ж після пробудження. Така ситуація найчастіше пов’язана з тим, що спрацьовує будильник на смартфоні. Людина автоматично заходить в інтернет, не встаючи з ліжка. Придбайте звичайний будильник. Тоді у вас зникне спокуса погортати новини або зайти в соціальні мережі.