Прихильність до соц. мереж або як соціальні мережі впливають на людину.

У житті людини знайомого з інтернетом в 90% випадках є акаунти в соціальних мережах. Соціальні мережі впливають на людину в більшій мірі, якщо він схильний до стадному принципу.

Проводячи час в соц. мережах ми вважаємо, що це нешкідливо. В основному так і є, але не будемо забувати, що якщо мозок людини не вміє аналізувати інформацію яку йому підносять, то соціальні мережі будуть викликати у нього психічний і фізіологічний звикання.

Почнемо з того, що соціальні мережі додають в наш організм дофамін. Таким чином розвивається інтернет-залежність.
Тепер давайте розберемо як виглядає ця залежність:

1. Вам просто необхідно постійно перевіряти соціальні мережі на наявність повідомлень.

Постійний переляк про можливе зломі вашої сторінки. Перевірка новин і оновлень. Така поведінка отримало власну назву у психологів з америки «Facebook Addiction Disorder» ( «розлад від фейсбук-залежності»).

2. Соціальні мережі викликають ревнощі у партнерів.

Коли Ваш хлопець або дівчина заходить в соц. мережу, ви підсвідомо уявляєте її або його в оточенні безлічі осіб протилежної статі. Природно мозок починає реагувати на це як на можливу небезпеку, тим самим викликаючи почуття ревнощів. В основному ревнощі природно виявляється безпідставною, але може все таки неабияк зіпсувати настрій і Вам і партнеру, та й відняти час на з’ясування, виправдання і перепалки. За статистикою в 20% таких випадків, ревнощі через соц. мереж, може стати причиною розлучення.

3. Соціальні мережі можуть надавати допомогу у Вашій роботі.

Соціальна мережа дає можливість розширювати ваш коло знайомств. Бути постачальником цікавих статей як для професійного так і для особистісного розвитку. У соціальних мережах можна знаходити натхнення для роботи. Там же можна знімати негатив.

4. Соц. мережі цілком здатні додати Вам поганого настрою …

У соціальних мережах люди публікують фото з відпочинку, інформацію про свої досягнення, позитивні висловлювання і якщо у Вас чорна смуга в житті, все це викличе у Вас негатив. Природно від того, що у кого-то все добре, настрій може погіршуватися і занижувати Вашу самооцінку. Якщо Ви схильні до заздрості, то Вам в такому випадку не позаздриш.

5. Але і піднімати настрій вони теж можуть.

Якщо у Вас виникають будь-які досягнення або ви добре відпочиваєте, влаштувалися на хорошу роботу і т.д. Ви завжди можете похвалитися цим в соціальній мережі. Якщо у вас в соц. мережі в друзях позитивні люди вони вас похвалять і тим самим піднімуть Вашу самооцінку і настрій.

6. Ви можете втратити друзів

Якщо у Вашому колі є люди з почуттям заздрості або з комплексами, то ви можете викликати у них бажання виселити вас із друзів. Якщо Ви робите успіхи, а ваші друзі немає, то вихваляючись своїми успіхами ви будете в більшій мірі дратувати їх і надалі вони будуть відписуватися від ваших оновлень і видаляти з друзів. Але є і позитивна сторона, також Ви можете виступати як мотиватор для людей бажаючих прагнути до чогось, досягати цілей і розвиватися.

7. Чи викликають комплекси

75% користувачів соціальних мереж комплексують через свій зовнішній вигляд. Комплекси з’являються через порівняння фото, іскрометних або дотепних висловлювань, умінь правильно себе подати і т.д. Люди не впевнені в собі будуть комплексувати, переглядаючи стрічку новин і бачачи красиві фото, цікаві фрази, перепублікація цікавих статей. Але і тут є зворотна сторона медалі, люди які в собі впевнені отримуватимуть позитив і емоції вдосконалювати себе.

8. Соц. мережі вбивають особистість

Якщо Ви користуєтеся фейковий акаунтом через будь-яких комплексів, то соц. мережі даючи можливість Вам відчути себе ким то іншим, повністю вб’ють Вашу особу. Ви вже не зможете в реальному світі проявляти себе.