Сучасна вітальня – це одне з головних місць в будинку. Зазвичай в цій кімнаті збирається вся родина, тому приміщення повинно бути максимально комфортним і функціональним. Крім того, кожна господиня хоче, щоб її житло було втіленням стилю та краси.

Щоб цього досягти, потрібно періодично стежити за сучасними модними тенденціями. Дизайнери та оформлювачі інтер’єрів не сидять склавши руки. Вони постійно щось вигадують, розробляють, вдосконалюють.

2017 рік не став винятком. У сфері дизайну визначилися головні тенденції, які диктують правила створення неповторного інтер’єру. Що модно сьогодні? Як оформити свій будинок, щоб він виглядав сучасно, але водночас затишно?

Правила ідеального інтер’єру вітальні

  • Дотримуйтеся мінімалізму. Саме цей стиль є основним в новому сезоні. Максимально збільште вільний простір. У кімнаті має бути багато місця та повітря.
  • Використовуйте екологічно чисті матеріали: дерево, камінь, натуральний текстиль, скло і т.д. Ці рекомендації зрозумілі, тому поширюються на будь-який сезон. Здоров’я та безпека завжди повинні бути на першому місці, в тому числі й під час оформлення інтер’єру.
  • Створюйте комфорт, не забуваючи про практичність. Громіздкі конструкції відійшли в минуле. На зміну їм прийшла функціональність. В інтер’єрі не повинно бути зайвих деталей. Кожен елемент виконує певну функцію.
  • Використовуйте спокійні кольори. 2017 рік ознаменувався перевагою пастельних тонів, які розбавлені яскравими акцентами. Абсолютно білі інтер’єри вже не в моді.
  • Відмовтеся від громіздких гарнітурів. Величезні шафи – це пережиток минулого. Їм на зміну прийшли модулі, які легко трансформуються в залежності від потреб господарів. Речі можна зберігати не тільки в “радянських стінках” але й на стильних стелажах і поличках.

Це основні моменти, які варто враховувати, оформлюючи сучасний інтер’єр. Звичайно, також треба орієнтуватися і на свої вподобання. Але якщо ви хочете йти в ногу з часом, беріть до уваги модні тенденції.