Amazon Echo — це популярний розумний домашній пристрій, який пропонує широкий спектр функцій, включаючи голосове керування, потокову музику та інтеграцію з іншими розумними домашніми пристроями. Налаштування Amazon Echo — це простий процес, який займає лише кілька хвилин. У цьому посібнику для початківців ми розповімо вам про кроки, щоб налаштувати Amazon Echo та почати користуватися його багатьма функціями.

Що вам знадобиться

Перш ніж почати, переконайтеся, що у вас є:

1. Пристрій Amazon Echo
2. Смартфон або планшет із встановленим додатком Amazon Alexa (доступно для iOS та Android)
3. З’єднання Wi-Fi
4. Обліковий запис Amazon

Крок 1. Підключіть Amazon Echo

Спочатку підключіть адаптер живлення до Amazon Echo та підключіть його до розетки. Світлове кільце Echo стане синім, а потім помаранчевим, вказуючи, що пристрій перебуває в режимі налаштування та готовий до підключення.

Крок 2. Підключіться до Wi-Fi

Переконайтеся, що ваш смартфон або планшет підключено до мережі Wi-Fi. Вам потрібно буде використовувати ту саму мережу Wi-Fi для вашого Echo та вашого пристрою, на якому запущено додаток Alexa.

Крок 3. Запустіть програму Alexa

Відкрийте програму Alexa на своєму смартфоні або планшеті. Якщо ви ще цього не зробили, увійдіть за допомогою свого облікового запису Amazon. Якщо у вас немає облікового запису Amazon, ви можете створити його під час входу.

Крок 4. Додайте свій ехо-пристрій

У програмі Alexa торкніться вкладки «Пристрої» внизу екрана. Далі натисніть значок «+» у верхньому правому куті та виберіть у меню «Додати пристрій».

Виберіть «Amazon Echo» зі списку типів пристроїв, а потім виберіть вашу модель Echo. Додаток проведе вас через процес підключення вашого Echo до вашої мережі Wi-Fi.

Крок 5. Підключіть Echo до Wi-Fi

Додаток Alexa відобразить список доступних мереж Wi-Fi. Виберіть мережу Wi-Fi і введіть пароль, коли буде запропоновано. Потім програма підключить ваш Echo до мережі Wi-Fi. Після підключення світлове кільце Echo вимкнеться, а програма відобразить повідомлення про підтвердження.

Крок 6: Налаштуйте налаштування відлуння

Тепер, коли ваш Echo підключено, ви можете налаштувати його параметри за допомогою програми Alexa. Ви можете змінити назву пристрою, встановити потрібну мову та пов’язати свої служби потокового передавання музики тощо.

Крок 7. Почніть використовувати Amazon Echo

Тепер ваш Amazon Echo налаштований і готовий до використання! Ви можете почати, сказавши «Alexa», а потім команду або запитання. Наприклад, ви можете запитувати у Alexa прогноз погоди, відтворювати музику або керувати своїми розумними домашніми пристроями. Використовуючи свій Echo, ви відкриєте для себе багато інших функцій і можливостей, які можуть покращити ваше повсякденне життя.

Налаштування Amazon Echo — це швидкий і простий процес, який відкриває світ зручності та розумного керування домом. Дотримуючись цього посібника для початківців, ви зможете миттєво скористатися всіма перевагами свого Amazon Echo. Не забудьте дослідити нові навички та інтеграцію в програмі Alexa, щоб отримати максимальну віддачу від свого розумного домашнього пристрою.