Компанія RED випускає смартфон Hydrogen One

Рік тому, компанія, що займається розробкою дорогих професійних відеокамер, анонсувала свій перший смартфон на базі Android. Його унікальність не тільки в супер-потужної камері і незвичайному дизайні. Революційним стане 4V-режим, який підтримує Hydrogen One.

Пристрій, на думку творців, виведе 3D-контент на новий рівень споживання. Для того, щоб скористатися режимом доповненої реальності, не потрібні спеціальні окуляри. Саме зображення «краще, ніж в 3D». Екран трохи темніє, а зовні з’являється об’ємне зображення. Творці говорять, що це описати неможливо, потрібно просто побачити. Всі, хто бачив, просто втрачали дихання, лаялися або просто посміхалися. Це перевершує всі очікування! Панірують, до того ж, поліпшити девайс новітньою технологією звуку, яка, на думку творців, повинна ще більше вразити користувачів. Фото смартфона знайти не вдалося, але зате є фотоматеріал, передає реакцію відомих людей, коли вони побачили новинку.

Hydrogen One

Hydrogen One може і самостійно знімати відео в стандарті 4V, і показувати його без додаткових пристроїв. Одночасно, компанія запускає платформу для обміну користувачами 4V контентом, який вони створили за допомогою свого гаджета. На ній люди можуть продати або віддати 4V матеріал іншим. Разом з новим форматом, буде зберігатися і його 2D-копія (для тих, хто обділений доступом до нових технологій).

Hydrogen One
Додатковим плюсом Hydrogen One можна назвати його модульність. При бажанні, можна додатково забезпечити його апгрейдом – об’єктиви, професійні камери і т.п. Одним словом, Hydrogen One далеко випередив конкурентів.

Hydrogen One
Звичайно, для забезпечення безперебійної роботи таких нововведень, потрібна велика потужність. Процесор Qualcomm Snapdragon 835x і акумулятор в 2500 mAh. За рахунок цього, він трохи важче «побратимів», але це тільки додає йому солідності. Компанія стверджує, що новинка не просто якийсь піар-хід чи порожня вигадка. Вони розраховують на величезний успіх Hydrogen One як унікальну розробку, враховуючи і не дуже високу вартість $ +1195 – якщо корпус алюмінієвий, і $ 1595 – титановий.