«Війна за планету мавп» фільм, який змінить погляд навіть на фільм Кінг Конг.

Фільм побудований на війні людей і мавп, які борються кому, буде належати світ в майбутньому. Даний фільм є фантастикою і привертає увагу глядача з першої хвилини. У грі акторів немає ніякого мавпування, все виглядає дуже реалістично і захоплююче. Спочатку фільм виглядає як чергова пригода людей в загадковій країні мавп. Але через деякий час сюжет в кінокартині розгортається швидкими темпами. Фільм «Війна за планету мавп» є продовженням тенденції до створення фільмів про мавп. Так, наприклад кінокартина «Схід планети мавп», який вийшов в прокат в 2011 році, став одним з найпопулярніших. 2014 подарував світові фільм «Світанок планети мавп», який кинув весь світ у вірусну залежність. Всі розмови були тільки про цей фільм, так само як і безліч комп’ютерних ігор було створено на основі даного сюжету.

Коротко про фільм «Війна за планету мавп».

У даній кінокартині світ розділений на дві частини: люди і мавпи, які борються між собою за виживання. Головну роль грає Енді Серкіс, який у фільмі стає мавпою Цезарем. Він грає лідера-шимпанзе, а саме вождя племені, який після відмови від своєї місії відправляється разом зі своїми друзями мстити. Після того як йому не вдається стати хорошим лідером, батьком і чоловіком він намагається спокутувати свою провину і зробити все можливе для порятунку свого племені. Варто відзначити, що завдяки прекрасній грі актора фільм стає цікавим. Адже суспільство звикло до анімаційних героїв, а завдяки цьому фільму люди розуміють, що перед ними кровоточить, живе і дихає істота.

Вуді Харрельсон грає головнокомандувача армією мавп, який хоче помститися Цезарю і заради цього вдається до божевільних і жорстоких вчинків. Але, не дивлячись на, те, що фільм «Війна за планету мавп» є більше бойовиком, в ньому присутні нотки гумору. Головним представником гумористичного сюжету фільму є Стів Зан. Актор грає роль бродячої мавпи в химерній шапочці і насичує фільм різними смішними моментами.

Але у фільмі закладений глибокий філософський зміст. Перш за все, фільм «Війна за планету мавп» говорить про труднощі вибору в цьому житті і про його непередбачувані наслідки. В даному випадку наслідками складного вибору є тортури і смерть. Критики Голлівуду стверджують, що, швидше за все це не кінець історії, можливо, буде очікуване продовження для глядачів по всьому світу.