В Україні зараз війна через напад Росії

Ми повинні називати це правильно це війна

Те, що зараз відбувається в Україні, можна правильно назвати «війна», «вторгненням» або «збройним конфліктом між Росією та Україною». Завжди потрібно згадувати Росію як державу-агресора.
24 лютого 2022 року Російська Федерація розпочала повномасштабну війну проти України, вчинивши акт агресії, посягання на суверенітет і територіальну цілісність України, грубе порушення Статуту ООН та основних норм і принципів міжнародне право.
Російські війська відкрито атакували Україну, вторгнувшись на суверенну територію України за допомогою регулярних військ, бронетехніки, артилерії, авіації та ракет, вбиваючи мирне населення та руйнуючи інфраструктуру. Таким чином, необхідно використовувати термін «збройний конфлікт», у якому Росія є державою-агресором, а Україна – захисником.
«Криза» — невідповідний термін для опису війни в Україні. Його помилково використовують деякі міжнародні організації з 2014 року, оскільки Росія, як член таких організацій, заблокувала використання будь-яких інших термінів, пов’язаних із збройним конфліктом між Росією та Україною. Хоча «криза» набула досить широкого поширення в ЗМІ через її використання міжнародними організаціями, з 24 лютого немає підстав для її використання ЗМІ та громадянським суспільством. Термін «українська війна» також є неприйнятним, оскільки він служить Наративи російської пропаганди, спрямовані на перекладання відповідальності на Україну.
Ключові аргументи:
Дії Російської Федерації підпадають під визначення агресії відповідно до положень резолюції 3314 (XXIX) Генеральної Асамблеї ООН «Визначення агресії».

Війна між Росією та Україною

Війна між Росією та Україною

Це називається війна.

У відповідь на дії Росії Україна має право на самооборону відповідно до статті 51 Статуту ООН. Президент України Володимир Зеленський оголосив воєнний стан для захисту суверенітету та територіальної цілісності України під час війни.
Росія вже давно готується до повномасштабного вторгнення. До вторгнення вона зосередила близько 150 000 військових вздовж українського кордону та мілітаризувала незаконно окупований Крим.
Сьогодні російські війська широко застосовують проти українців оперативно-тактичну авіацію, високоточну далекобійну зброю та реактивні системи залпового вогню. Крім того, Росія проводить приховану мобілізацію та має намір розмістити сирійських бойовиків в Україні.
Росія роками відмовляється від військової присутності на Донбасі. Тепер це призвело до того, що йде війна. 24 лютого держава-агресор відкрито вторглася в Україну, стверджуючи, що законною причиною агресії є так звана «денацифікація».

Війна між Росією та Україною

Війна між Росією та Україною

Російська Федерація обстрілює цивільні об’єкти: житлові квартали, школи, лікарні, пологові будинки, гуманітарні коридори. Таким чином, Росія вчиняє злочини проти людства та порушує Женевські конвенції про захист жертв війни.
Станом на 12 березня кількість загиблих українських військових від російських окупантів перевищує кількість наших військовослужбовців, які загинули в боях на всіх ділянках оборони.
Враховуючи викладене, використання слова «криза» для позначення агресивних дій Росії в Україні є неприпустимим. Росія веде війну проти України.