Спосіб вимкнення звуку на пристроях Android

У кожного смартфона є вбудований динамік, який не тільки використовується для відтворення музики або звуку з відео, але і для сповіщення про вхідні дзвінки, повідомлення та повідомлення від програм. Іноді ці звуки стають настільки численними, що важко сконцентруватися. Якщо це проблема для вас, ви знайшли потрібне місце, тому що ми сьогодні розглянемо всі способи відключення звуку на пристроях Android.

Якщо ви хочете перебувати в повній тиші, можна ввімкнути беззвучний режим. Для його активації можна скористатися одним із трьох способів. У цьому режимі телефон буде продовжувати показувати сповіщення та інформацію про дзвінки без характерного звукового сигналу, але за промовчанням увімкнена вібрація в беззвучному режимі. Якщо ви хочете вимкнути її, дотримуйтесь інструкцій.

Є аналогічна опція – режим “Не турбувати”. Якщо ви не бажаєте пропускати вхідні дзвінки, але хочете позбавитися нав’язливих оповіщень, можна повністю відключити повідомлення на телефоні.

Якщо потрібно прибрати звук сповіщень

Якщо вам потрібно прибрати звук повідомлень, але залишити самі сповіщення, то можна скористатися простою інструкцією, описаною вище. Аналогічно можна прибрати звук у програмах, таких як WhatsApp. Зверніть увагу, що налаштування може бути приховано у розділі “Звук та вібрація” на деяких смартфонах.

Після ознайомлення з попереднім розділом, ви, ймовірно, вже знаєте, як вимкнути звук сповіщень на вашому смартфоні. Для цього потрібно відкрити налаштування повідомлень для програми, яка відповідає за надсилання та отримання текстових повідомлень. Тим не менш, у випадку з додатком “Повідомлення” є ще один спосіб:

Відключення звуку повідомлень на повідомленнях відбувається дуже легко. Головне – знати, де знаходиться потрібний перемикач, який може відрізнятися залежно від виробника пристрою.

Сповіщення та звуки дзвінків

Сповіщення та звуки дзвінків – це не всі системні звуки на вашому пристрої Android. Ви можете зіштовхнутися зі звуками під час набору або надсилання повідомлення, а також під час переходу між пунктами меню. Щоб вимкнути ці звуки, потрібно виконати таке:

Тепер телефон буде беззвучним при наборі тексту. Важливо розуміти, що вимкнення звуку натискання клавіш не впливає на тактильний відгук вашого пристрою. Якщо ви хочете вимкнути та вібровідгук, ви можете зробити це у розділі налаштувань клавіатури.

Звук натискання клавіш не єдиний звук, який може відтворюватися на вашому телефоні. Наприклад, коли ви використовуєте навігацію, можна ввімкнути звук навігації. Якщо ви бажаєте вимкнути всі звуки на вашому пристрої, включаючи звук натискання клавіш і звук навігації, виконайте такі дії:

У цьому розділі налаштувань знаходяться всі основні опції звуку на вашому пристрої, включаючи можливість вимкнення звуку при увімкненні пристрою. Ви можете вимкнути всі звуки, не включаючи безшумний режим.

Вимкнути звук затвора камери

Нарешті, ми розглянемо, як вимкнути звук камери затвора на вашому телефоні. Якщо ви стомлені тим, що ваш смартфон видає звуки під час фотографування, ви можете зробити таке:

Тепер у вас є беззвучний телефон. Важливо відзначити, що на деяких японських пристроях відключення звуку затвора камери неможливе в безшумному режимі через закон, що захищає громадян Японії від загрози таємної зйомки.