Кожна людина періодично відчуває необхідність у вимірі температури тіла. Якщо ви відчуваєте нездужання, то потрібно вживати термінових заходів. Насамперед, варто виміряти температуру. Для цих цілей в кожному будинку є градусник. Якщо раніше люди користувалися виключно ртутними приладами, то сьогодні їхня різноманітність вражає. Які види термометрів існують?

Скляний ртутний термометр

Таке пристосування знайоме всім людям, які проживають на пострадянському просторі. Скляна трубка з ртуттю всередині точна та проста в застосуванні. Єдиний мінус — до такого градусника потрібно дуже обережно ставитись, щоб не розбити.

Електронний цифровий термометр

Цей прилад вимірює температуру за лічені секунди. Він безпечний і точний. Особливо добре його використовувати для маленьких дітей. Негативний момент — такий градусник повинен дуже щільно прилягати до тіла.

Градусник-пустушка

Таке сучасне обладнання незамінне для сімей з немовлятами. Ви зможете виміряти температуру тіла малюка, не докладаючи особливих зусиль. Головне, щоб дитина не випльовувала пустушку.

Індикаторні смужки

Такі тестери прикладаються до чола. Через кілька секунд індикатор показує, чи є у людини жар. Ці пластини не дуже зручні, оскільки їхні результати узагальнені: норма, знижена або підвищена температура (без зазначення конкретної цифри).