Вейпінг – це процес вдихання пари через спеціальний випаровувач. Ця дія схожа на паління. Тим більше, що пристрої для вейпінга часто мають форму звичайних сигарет.

Останнім часом вейпінг став дуже популярним. Ним захоплюються не тільки охочі кинути палити, але і не обтяжені цією звичкою люди. Це не тільки більш здорова альтернатива тютюнопалінню, а й цілий культ. На даний момент стрімко розвивається величезна індустрія, яка спрямована на створення пристроїв і наповнювачів для вейпінга.

На вулицях можна зустріти велику кількість людей, які димлять електронними сигаретами. Кількість мешканців планети, які кинули палити завдяки вейпінгу, постійно збільшується.

Наукові дослідження

Американські вчені зацікавилися цим питанням і з’ясували наступне. Виявляється, куріння електронних сигарет може викликати зворотний ефект. Підлітки, які захоплювалися вейпінгом, згодом перейшли на звичайні сигарети. В експерименті брали участь учні 10-их класів Лос-Анджелеса.

Дослідники планують і далі вивчати це питання. Вони хочуть залучити іншу вікову групу з другого регіону. Це дозволить зробити більш точні висновки щодо впливу вейпінга на тягу до паління тютюну.