Прийшла весна. Кожна дівчина хоче виглядати чарівно. А що може бути краще, ніж здорова чиста шкіра? Як досягти такого ефекту? Звичайно, перш за все слід приділити увагу своєму здоров’ю. Будь-які внутрішні проблеми неодмінно відбиваються на обличчі. Але якщо зі здоров’ям все гаразд, тоді потрібно просто живити шкіру та регулярно доглядати за нею. У чому полягає весняний догляд за шкірою обличчя?

Умивання

Щоб поліпшити стан шкіри, візьміть за правило вмиватися кубиками косметичного льоду. Для цього приготуйте відвар з лікувальних рослин (ромашки, кори дуба або шавлії), остудіть його та залийте у формочки. Поставте їх в морозильну камеру. Коли відвар застигне, можна користуватися цим натуральним засобом.

Зволоження

Якщо взимку особлива увага приділялася живленню шкіри, то весна — час зволоження. Не забувайте користуватися зволожувальними косметичними засобами: масками, кремами, гелями та ін.

Правильний вибір косметики

Незалежно від пори року, потрібно користуватися тільки якісною косметикою. Підходьте відповідально до вибору тонального крему, туші, губної помади й інших засобів. Адже використання продукції поганої якості неодмінно відіб’ється на стані вашої шкіри.