Весільна сукня. Меган Маркл вибрала дизайнера

Одна з найвідоміших сучасних і романтичних пар — англійський принц Гарі і його наречена-американка, Меган Маркл скоро одружуються. Дата весілля призначено на 19 травня 2018 року. До речі, травень — неординарний вибір для весілля. У королівській родині не прийнято одружується в цьому місяці. Але закохана пара і так не вписується в строгі рамки сімейства. Вони раз у раз порушують загальноприйняті стандарти, і роблять це з такою милою невимушеністю, що все знаходять це навіть чимось щирим і зовсім не негожим. Навіть королева, відома своєю манірністю, кілька разів надійшла не настільки офіційно, як того вимагав випадок. Як, наприклад, запросила Меган разом з іншими членами родини на королівський різдвяну вечерю, хоча та офіційно ще не стала їх частиною. Але всі розуміють, що частково таке ставлення продиктовано тим, що Гаррі ніколи по факту не стане королем, хоча формально він претендент. Сам принц неодноразово показував, що його такий стан речей не засмучує. Навпаки, пара показує більш розкріпачене поведінку, в порівнянні з сім’єю Вільяма. Про це свідчить і порівняння останніх офіційних фотосесій обох пар, і їх манера одягатися, і поведінка на публіці.

Багатьох цікавих цікавить, якою ж буде майбутнє весілля. Воно й не дивно, адже такі заходи дуже рідкісні, а шик і блиск їх воістину королівський! Особливо, модниць по всьому світу цікавить весільна сукня Меган Маркл, справжньою ікони стилю. Предмет загального інтересу повинен ретельно зберігається в секреті до самого останнього моменту, коли від побаченого все в захваті ахнуть.

Ця таємничість настільки важлива, і настільки складно запобігти можливому витоку інформації, що, наприклад, Діана Спенсер, всіма улюблена принцеса, перед своїм весіллям замовила дві сукні. Друге було якраз на випадок, якщо фасон першого стане надбанням громадськості раніше весілля .

Отже, весільна сукня Меган Маркл має бути не просто розкішним, але і унікальним, єдиним і неповторним. Нещодавно стало відомо, до кого з дизайнерів звернулася наречена принца. За деякими даними, Inbal Dror, ізраїльський дизайнер, вже надала скетчі декількох суконь, попередньо підписавши їх: «Для Меган Маркл, з любов’ю Інбал Дрор». Треба сказати, дизайнер створює вбрання таким знаменитостям як Бейонсе і Єва Лонгорія. На ескізах весільну сукню Меган Маркл вельми відрізняється від нарядів наречених-попередниць. Варіантів кілька, і всі вони химерні і цікаві. На першому — глибоке декольте, обрамлене мереживом, високі плечі, сам крій — облягаючий. Друге — більш пишне, прикрашене гудзиками, з акцентом на декольте, теж з мереживом. Третє — типово королівське — пишна спідниця, воротнік- стійка, довгі манжети з мережива.

Як в ЗМІ просочилися знімки скетчів поки незрозуміло. Але швидше за все, це не випадковість, а щось на кшталт «відволікаючого маневру», тому не буде дивно, якщо Весільна сукня Меган Маркл виявиться зовсім іншим.