24 червня, Великобританія залишила лави Європейського Союзу. До такого висновку уряд країни прийшло після проведення референдуму, на якому мешканці туманного Альбіону вирішували залишатися в складі Європейського Союзу чи ні.

У підсумку вишло, що 52% британців проголосували за те, щоб країна вийшла зі складу ЄС. 48% висловилися проти таких дій. У числовому еквіваленті прихильників виходу Британії з Євросоюзу виявилося більше на 1, 2 млн чоловік.

При цьому жителі Лондона і Шотландії виступили за те, щоб Великобританія залишилася членом ЄС. А жителі Англії та Уельсу підтримали протилежне рішення.

Коли ж кількість голосів за вихід Британії з ЄС стало більше, ніж противників такого рішення, курс британського фунта по відношенню до долара впав до рівня 1985 року. На даний момент курс фунта стерлінга становить 1, 35 долара.

Слід зазначити, що британський прем’єр-міністр Девід Кемерон після голосування подав у відставку. Хоча заявив, що до того моменту поки не буде призначений новий прем’єр, він буде виконувати обов’язки. А це 3 місяці. Саме Девід Кемерон був ініціатором референдуму про членство Британії в Євросоюзі і активно виступав за збереження країни в блоці, але за умови значного реформування міждержавного об’єднання.