Вчені провели ряд досліджень та встановили, який тип людей комарі кусають частіше.

Доволі часто під час прогулянки на природі нс кусають комарі, їх укуси сверблять і залишають на тілі червоні плями. Експерти ж в галузі охорони здоров’я з’ясували , яких саме людей комарі кусають найчастіше.

Кого ж комахи кусають частіше?

Отже, існує 4 типи людей, які є ласими шматочками для кровопивців-комарів.

Перша категорія – вагітні жінки. Під час вагітності жінка споживає більше кисню. Відповідно більше вуглекислого газу видихає. І саме запах вуглекислого газу привертає увагу комарів. Комахи ж можуть переносити різні хвороби, котрі можуть дуже негативно вплинути на здоров’я дитини.

Друга категорія – це спортсмени. Комахи дуже полюбляють молочну кислоту, котра активно утворюється в м’язах під час фізичних навантажень.

Третя категорія – те, ті хто споживає спиртне. Вчені заявляють, що після прийому алкоголю ми стаємо більш привабливими для комарів. Алкоголь підвищує температуру нашого тіла і комахи націлюються на “тепленьку” кров.

Четверта категорія – люди з першою групою крові. Згідно з дослідженнями, ймовірність того, що комар вкусить людину з I групою крові, становить 83%. Найменше піддаються комариній атаці люди з кров’ю II групи.