Імунітет до сибірки одного з солдатів КНДР може свідчити про розробку країною біологічної зброї

Перебіжчик з КНДР має в крові антитіла до цієї інфекції. Про це заявила влада Південної Кореї. Найбільше імовірно, що це результат спеціальної вакцинації.
Один з чиновників Південної Кореї заявив про те, що вони побоюються, що КНДР розробляє біологічну зброю на основі зразків збудників цього захворювання. А Міністерстві оборони Південної Кореї повідомили, що планується завершити роботу над вакцинної проти сибірської виразки тільки до 2019 року.

Пхеньян вже давно підозрюється в розробці біологічної зброї. The Washington Post з посиланням на розвідувальне співтовариство в грудні повідомило про те, що КНДР, можливо, начиняють боєголовки балістичних ракет збудниками смертельних захворювань – сибірської виразки і віспи.
Північна Корея, звичайно ж, як зазвичай, заперечує подібну інформацію, звинувачуючи США в брехні.

22 грудня Рада ООН одноголосно проголосувала за резолюцію щодо посилення санкцій проти північнокорейського режиму, у відповідь на розробку і випробування ядерної зброї КНДР. З початку 2018 року вчетверо скорочуються поставки нафти. У Північну Корею заборонено ввезення сільгосппродукції, електроприладів, продовольства, землі, каменю, заліза, сталі, інших металів, дерева, промислового обладнання, транспортних засобів.
У минулому році, криза конфлікту між КНДР і США з Південною Кореєю, переріс в масштаб світового значення. Останні ракетні випробування Північної Кореї доводять можливість протистояння США носіями, здатними досягти континентальної частини штатів. Трамп оголосив Північну Корею одним зі своїх головних супротивників. Така заява не залишилося без підтримки. Так що цілком можлива ядерна війна, так як обидві країни, за даними ЗМІ, можуть похвалитися значними ресурсами в цій області.