Туроператор JoinUp отримав тисячі негативних відгуків за пів години

Доброго вам дня! Хочу написати свою історію невдалого відпочинку в Єгипті, що б застерегти людей, які вирішать скористатися туристичним оператором JoinUp, а також «авіакомпанією» BravoAirways ( «авіакомпанія» саме в ковичках, так як це шарашкіна контора, яка не несе відповідальності ні за що, в тому числі і за ваше життя).

Про все по порядку. Туристичне агентство підібрало мені тур по моєму бюджету. На жаль, це виявився туроператор JoinUp. Проблеми почалися вже за 2 дні до вильоту. Рейс поставили на 02.00 з аеропорту Жуляни. Для мене було проблемою туди добиратися. Гаразд. Проблему вирішила, вихід знайшла. Bla-bla-car допоміг. Через 2 години подзвонили, що виліт перенесли на 5 ранку. Я в жаху.

Серед ночі шукати транспорт, що б дістатися до аеропорту з мамою (61год) і з дитиною.

Серед ночі шукати транспорт, що б дістатися до аеропорту з мамою (61год) і з дитиною. Гаразд … І цю проблему вирішили. Вже стоячи на порозі з валізою подзвонила менеджер з турагенства і сказала, що виліт знову перенесли з 5 ранку на 18.55. І змінився аеропорт вильоту з Жулян на Бориспіль. Почала судорожно міркувати що мені робити.

На чому їхати і коли. І не перенесуть знову рейс на більш ранній час .. Залишатися вдома до ранку або виїжджати і всю ніч і півдня сидіти в аеропорту. Було вирішено залишитися вдома до ранку. Дитина і мама вже лягли спати і тут знову зателефонували з турагенства і сказали, що потрібно терміново виїжджати, так як виліт знову перенесений на 6 ранку! У мене шок! В 4й раз перенесли час вильоту! Знову допоміг Bla-bla-car.

Машина була знайдена, виїхали. В аеропорт приїхали в 00.30 29.06. Дивлюся розклад — рейсу немає! Підходжу до довідкової … Я вже не перша цікавлюся цим рейсом. Відповідають, що це не їх рейс і вони нічого про нього не знають. Так як авіакомпанія була змінена з AirUp на BravoAirways. І літаки цієї компанії вилітають тільки з Жулян. Попросили зачекати. Подзвонила менеджеру турагенства (Катюша, велике спасибі за цілодобову підтримку і інформацію).

Також сказала очікувати, поки вона додзвониться оператору. Чи не додзвонилася.

Також сказала очікувати, поки вона додзвониться оператору. Чи не додзвонилася. Ганьба такому туроператору, у якого гаряча лінія не працює вночі! Подзвонили в «авіакомпанію» — телефони мовчать. Через годину рейс BAY2027 з’явився в розкладі і час вильоту … 11.30. У мене жах .. Виїхати з аеропорту не можу, раптом час вильоту знову зміниться. Спасибі найкращій подрузі (@ Євгена ПОБЕРЕЗЬКИЙ) за підтримку і пропозиція переночувати у них. Залишилися в аеропорту. Знайшли вільні місця. Дитина ліг спати (прости мене, рідний, за все перенесені незручності і нерви, я тебе дуже люблю.

Ти розумниця, що тримався молодцем). Гаразд, раз виліт в 11.30, значить реєстрація з 09.30. Пішли другу добу, як я не спала. Досиділи до 09.30 … Реєстрація не оголошена, в довідковій не мають інформації про даному рейсі, на гарячу лінію JoinUp додзвонитися не можна.

Об 11.00 нарешті додзвонилася в JoinUp. Мені відповіли, що … Мій літак полетів з аеропорту Бориспіль о 06.00 …

Турагенство також не може нікуди додзвонитися. Зібралася вже ціла компанія, які ще бажали полетіти на даному рейсі. Спасибі вам за позитив і жарти, на яких ми трималися стійко. Об 11.00 нарешті додзвонилася в JoinUp. Мені відповіли, що … Мій літак полетів з аеропорту Бориспіль о 06.00 … Питаю — це якийсь жарт? .. Попросили зачекати … Сказали, що вони не мають жодної інформації про виліт.

Товарищи !!! Адже це ви організовували поїздку! Адже це ви укладаєте договори з авіакомпаніями! Як розуміти те, що ви нічого не знаєте ??? Продовжувати розмову зі мною не стали. Відключилися. Гаразд. Чекаємо. У довідковій дали інформацію про те, що скоро почнеться реєстрація і назвали номери стійок. Зібралося близько 200 осіб … Все відшкодовані відсутністю інформації.

Стало шумно. Що б ми не розпалювали обстановку, нас прибрали з 3 поверху на другий, де не було пасажирів. Гаразд, чекаємо. Дзвоню представнику JoinUp, який зобов’язаний бути в аеропорту під час реєстрації. Цей представник (Сергій +380674690831) відповів, що він не має інформації! Як ??? Люди в очікуванні вже 9-11 годин !!! За цей час нам не було запропоновано ні води, ні їжі … НІЧОГО! Почали знову повертатися і вимагати, що б погодували хот б дітей!

Через годину вимог забезпечили бутербродами і водою. Представник JoinUp відмовився виходити до людей і пояснювати.

Через годину вимог забезпечили бутербродами і водою. Представник JoinUp відмовився виходити до людей і пояснювати. Він взагалі перестав відповідати на дзвінки! Так само, як і на гарячій лінії! Гаразд. Провели реєстрацію з вильотів в … 14.00 !!! Шостий перенесення часу вильоту !!! Провели реєстрацію швидше за все для того, що б прибрати нас з очей інших пасажирів. Здали багаж, отримали посадочні талони (на яких час вильоту ….. 11.30), пройшли паспортний контроль, митницю.

Люди розберися по DutyFree. Дивимося на табло … Час вильоту … 15.00. Люди зібралися біля воріт. D16 … Хто не знає — це перший поверх, найостанніші ворота .. Туалети і антисанітарія … Люди на нервах, літака немає. За інформацією від невідомих джерел — літак забирає туристів з Тунісу, які 3е доби очікують літак! Нервуємо … Літака немає. Інформації немає. Агенти нічого не знають. Душно, діти голодні, хочуть спати. Вода в DutyFree за 0,5 л 1 євро. Бутерброд в кафе від 130 грн … Час вильоту змінюється в 8й раз на 15.30. Люди в сказі. Агенти переконують, що літак прилетів і зараз на дозаправлення. Літака не видно!

Іронія долі … На SkyBus реклама Чорнобильських турів.

Проходить ще півгодини в нервовому напруженні. Час вильоту змінюється на 16.00. Люди дзвонять на телебачення, так як оператори не відповідають. Чи готові бити скло. Діти в сльозах, втомлені і голодні. Підігнали SkyBus. Іронія долі … На SkyBus реклама Чорнобильських турів. Інтуїція знову подає сигнал занепокоєння … До цього, до речі, принтери на реєстрації відмовлялися друкувати посадочні талони. Скрізь вже ввижаються знаки. Гаразд. Пропустили нас в SkyBus. Везуть … Кудись далеко. Люди жартують — зараз вивезуть в поле і залишать там, що б не голосили. Привезли до невідомому літаку (без єдиного розпізнавального знака) на запасну смугу. Запустили в літак. Борт провідниця якось дуже невпевнено і заїкаючись провели інструктаж про дії в разі аварійної ситуації. Гаразд. Злетіли.

Жартуємо, зараз покружляв і знову назад повернемося. Покружляли … 30 хвилин в небі. Стюардеса оголошує, що з технічних причин повертаємося в аеропорт Бориспіль. Шок. Це жарт??? Ні, не жарт. Якщо хто не знає, перемовляється команда між собою англійською, що б не створювати в паніку серед пасажирів. Паніка-таки була … Літак терпить крах … Шок !!! Спасибі пілотам — приземлилися нормально.

Висадили з літака всіх. Люди відмовилися повертатися в термінал і стали вимагати заміни літака! Нас оточили трьома SkyBus, поліцією і невідомими в масках,

Висадили з літака всіх. Люди відмовилися повертатися в термінал і стали вимагати заміни літака! Нас оточили трьома SkyBus, поліцією і невідомими в масках, з автоматами. Спека, сонце, вітер. Люди сиділи прямо на посадочній площадці. Ніхто нічого не пояснював. Вийшов пілот і сказав, що він не полетить на цьому літаку і людей в нього не посадить! Викликали представника аеропорту, вийшов через півгодини вимог. Пояснити нічого не зміг. Сказав, що зараз інженерна Пригадую відремонтують літак і відразу полетимо.

Але команда пілотів відмовилася летіти. Замовили, що полетимо з новою командою. У людей шок — ми не самогубці і дітей не посадимо в цей літак. Зажадали погодувати дітей гарячим обідом і дати воду. Воду роздали з літака. Про обід тиша. Сил немає … Такого неподобства ще не бачили! В очікуванні Манни Небесної вже більше 12 годин. На вимогу дали нам номер телефону генерального директора BravoAirways. Дослухав до половини і відключився.

У JoinUp не беруть трубку! Повернулися в термінал. Пішла з дитиною в DutyFree купити води і печива. Спасибі хлопцям з DutyFree за моральну підтримку

У JoinUp не беруть трубку! Повернулися в термінал. Пішла з дитиною в DutyFree купити води і печива. Спасибі хлопцям з DutyFree за моральну підтримку. Повернулися до воріт. Все_такі нам принесли гарячі обіди і роздали воду. Поїли вперше за добу! Інформації немає. Співчуваю дівчаткам-агентам … Ледве трималися від гніву 200 чоловік.

Повідомили, що літак майже відремонтували о 20.00 полетимо на ньому. Люди вимагають інший літак! Люди вимагають технічний висновок про справність літака, на якому хочуть везти. Через 2 години передали висновок від генерального директора авіакомпанії, що літак справний.

У документі немає ні дати, коли літак повинен був вилетіти, ні часу, ні номера борту, ні реєстраційного номера документа, ні печатки. Загалом папірець по-швидкому зляпати. Викликали поліцію. Спасибі поліції! Здивована, що дякую поліцію. Але вони дійсно молодці.

Йшли на контакт і запропонували написати колективну заяву-скаргу. Написали. Новий літак так і не надали. 3 людини з 200 погодилися летіти на цьому літаку. Виліт на 23.30. Чи не пізніше, так як якщо добу закінчаться, то люди матимуть права вимагати назад свої гроші. Агенти відповіли, що літак майже впорядке і летіти можна. Майже в порядку? Ребята !!! Полсамолета дітей! Загалом, забрала я багаж.

І відмовилася від польоту. На що пілот і прикордонники відповіли — правильно зробили. З нами пішло ще 130 осіб. 70 все-таки зважилися летіти. Робіть висновки. Буду судитися. Так просто це не залишу.