Тропічний шторм в Мексиці загрожує населенню.

За словами Національного Центру ураганів протягом двох днів може утворитися тропічний шторм в Мексиці і Атлантиці. До того ж є підтверджена інформація про те, що в тому ж місці утворюється ще один шторм. За словами працівників центру, в Мексиканському півострові Юкатан на протязі довгого часу присутня певна тропічна система і саме в найближчі два дні вона має можливість стати повномасштабним штормом в районах Перської затоки.

Тропічний шторм над центральною Атлантикою.

Також слід зазначити, що даний тропічний шторм в Мексиці пошириться в центральній Атлантиці. Наслідком цього може бути погана погода і сильні дощі в Тобаго, Тринідаді і ще деяких островах на південному сході Карибських островів. У зв’язку з цим гідрометцентр просить населення, яке проживає на берегах Мексиканської затоки, підготуватися до можливих затоплень і сильного вітру. І ще раз просить зберігати спокій і бути готовими до екстреної ситуації в разі стихії.

Бурі такого роду часте явище для цієї місцевості.

Працівники Національного Управління по Дослідженню Океанів і Атмосфери стверджують, що тропічні бурі звичайне явище для даного регіону в період з квітня по червень. Наприклад, в червні 2016 року Атлантику охопили дві тропічні бурі під назвою Колін і Даніель. Потужність тропічного шторму досягала категорії C і D. У 2017 році Атлантика буде піддаватися двом штормів, під назвою Брет і Сінді. У квітні цього року в Атлантичному басейні бушував тропічний шторм Арлін.

Тропічний шторм – вбивця.

За словами представників цивільної оборони штату Оахака, 3 червня цього року над узбережжям Мексики пройшов ураган Беатріс, який забрав життя трьох людей. Ще одна людина за даними служб порятунку є зниклою без вісті. У деяких районах найближчим часом буде оголошен надзвичайний стан. Стихія знищила майже всю інфраструктури штату, тому люди на даний момент намагаються своїми зусиллями відновлювати умови для життя. У штаті припинено рух всього транспорту, через найсильнішого затоплення, також припинені заняття у всіх школах.