На думку американського президента трансгендери небажані в армії.

Вчора в своєму твіттері Дональд Трамп заявив про бажання знову ввести закон про заборону транссексуалам служити в армії США. Раніше ця заборона була скасована попереднім президентом Сполучених Штатів, Бараком Обамою. Дональд Трамп максимально категоричний у своїй позиції. Він заявив, що не дозволить, щоб трансгендери служили в армії, на будь-якій посаді. За офіційними даними це рішення було прийнято не тільки одним президентом. Відомо, що раніше він радився з військовими експертами і генералами армії США. Вони підтримали пропозицію президента і заявили, що наявність транссексуальних людей в армії неприпустима. Дональд Трамп каже, про те, що головною метою армії є концентрація уваги на перемозі. А люди з трансгендернимі нахилами будуть обтяжувати військову сферу медичними виплатами і жахливою поведінкою.

Трансгендери на думку інших політиків не завадять армії.

Таке рішення президента Сполучених Штатів викликало нерозуміння серед інших політичних осіб. Наприклад, Джон Маккейн, який є главою сенатського комітету оборони і впливовим сенатором-республіканцем розкритикував новий закон. Також весь Конгрес США заявив про своє невдоволення по відношенню до такої дискримінації. Вперше транссексуалам дозволили служити в армії в липні 2016 року. Уряд виділив час до червня 2017 року підготувати всі необхідні розпорядження для цього. Варто відзначити, що Джеймс Меттіс, який є міністром оборони адміністрації президента, продовжив термін на півроку.

Багато хто помітив тенденцію нинішнього президента скасовувати закони прийняті Бараком Обамою. Наприклад, в лютому 2017 року Дональд Трамп скасував рішення по відношенню школярів. Школярі трансгендери раніше мали право вибирати туалети, роздягальні грунтуючись на особистих уявленнях про своє поле. На думку Дональда Трампа, таке дозвіл шкодить психіці і вихованню інших дітей. Він вважає, що в шкільних закладах не повинно бути таких порядків. Громадськість розділилася щодо цього питання. Багато хто вважає, що подібна дискримінація в сучасному суспільстві недоречна. Інші впевнені, що це допоможе припинити безлади в країні, викликані тренсгендерними людьми.