У століття інтернету, соціальних мереж й онлайн-спілкування людині все важче знайти справжнього, реального друга. Спритні бізнесмени взяли цей факт до відома та знайшли оригінальне рішення. Послуга «Товариш напрокат» стає дуже популярною у всьому світі. Якщо вам нема з ким піти в кафе, на стадіон або кінотеатр, можна скористатися таким сервісом.

Японський досвід

У Країні висхідного сонця така послуга з’явилася раніше, ніж в інших державах. Кожен японець тепер може орендувати друга на 2 години, заплативши за це приблизно 70 доларів.

Бізнес у США

Слідом за Японією підприємливі американці почали здавати друзів напрокат. Це виявилося взаємовигідною справою. Клієнти отримують моральне задоволення від спілкування з новими товаришами, а працівники фірм найму — прибуток за свою діяльність.

Україна не відстає

Послуга з прокату друзів стала доступною для українських громадян приблизно рік тому. Поки цей бізнес не досить розвинений, як в інших країнах. На території держави функціонує всього три агентства. Але все ще попереду. Сьогодні вартість оренди становить 100-150 грн. за годину.