Топ місця подивитись в Варшаві

Місця які подивитись в Варшаві, кожному туристу, який перебував в цьому місті. Відкриття безвізового режиму дало можливість громадянам України подорожувати більше. Тепер немає ніяких перешкод для того щоб провести вихідні в найближчій країні, прогулятися вулицями і подивитися визначні пам’ятки. Одним словом, насолодитися зовсім іншою культурою та атмосферою.
Як відомо, найкращий час для подорожей — осінь. Час, коли літні спекотні дні позаду, а до осінніх, похмурих днів ще далеко. Залишається тільки вибрати країну, місця які варто відвідати і насолоджуватися цікавими прогулянками і пригодами.
З недавнього часу, Варшава стала одним із затребуваних місць для подорожей. Столиця Польщі є сучасним швидко розвиваються містом з безліччю історичних і культурних символів нашого часу. Важливо мати на увазі, що місто має дуже багату історію, яка явно виражена в архітектурних стилях міста і якій присвячені безліч цікавих музеїв.

Старе місто (Starówka)

Серед місць, які варто подивитись — Старе місто є головним елементом Варшави — серцем міста. Зараз дивлячись на історичний центр, важко повірити, що близько 70ті років тому це були розвалені. Після нацистської окупації під час Другої світової війни, а потім визвольних змагань радянських солдатів — Варшава була практично зруйнована. Післявоєнний час виявилося дуже важким для жителів цього міста — коли довелося відбудовувати все з нуля.
Сьогодні Старе місто — це символ нової Варшави, сучасного мегаполісу з офісними будівлями, так само як і з об’єктами культурної спадщини.

Музей Варшавського повстання (Muzeum Powstania Warszawskiego)

Для того щоб краще відчути атмосферу міста, Вам необхідно відвідати цей музей. Експозиція розташована на 4-х поверхах і включає в себе опис повстання 1944 року. Близько 750 експонатів і 1000 фотографій пояснюють і показують причини, перебіг і закінчення повстання. З часів повстання, яке почалося 1 серпня, бере свій початок цікава традиція. О 17.00 по всьому місту 1 серпня лунають сирени тривог, завмирає рух і люди. Так громадяни Варшави шанують пам’ять про загиблих повстанців.

Варшавський зоопарк (Ogród Zoologiczny)

Варто відвідати зоопарк не тільки через багату колекцію тварин, а й з історичної точки зору. Під час другої світової війни, господарі зоопарку допомогли врятувати життя тисячам євреїв. Таємно вивозячи євреїв з Варшавського гетто, і надаючи притулок в підвалі своєї вілли, Ян та Антоніна Жабинського допомагали ні в чому невинним людям. Сьогодні в згаданій віллі проводяться екскурсії.

Музей історії польських євреїв Полін (Muzeum Historii Żydów Polskich)

Один з найбільших музеїв в Польщі, який присвячений історії та розвитку єврейської громади в цій країні. Відкритий в 2013 році, музей вражає своєю колекцією автентичними експонатами, які виставлені в музеї. Після відвідин музею стає зрозуміла тисячолітня роль євреїв у розвитку історії Польщі.

Парк Лаженькі (Łazienki Królewskie)

Найбільший парк у Варшаві і звичайно, гордість поляків. Садово-парковий комплекс подарує вам відчуття умиротворення з природою. Прогулянка по тінистих стежками, білки стрибають з дерева на дерево, чисте повітря і мелодійний спів птахів. Неначе оазис в центрі величезного мегаполісу.

Центр науки «Коперник» (Centrum Nauki Kopernik)

Цікаве місце, куди можна піти всією сім’єю і захоплююче провести час. Центр оснащений різними інтерактивними експонатами, які наочно показують і пояснюють принципи фізики, хімії та біології. Пізнавально буде дітям захоплюються природничими науками.

Оглядовий майданчик на даху бібліотеки Варшавського університету

Відвідайти саму Варшавську бібліотеку, якщо буде час. Ви не будете розчаровані кількістю і різноманітністю книг. Якщо ж Ви мисливець за красивими видами, тоді підніміться на дах згаданої бібліотеці. Вам відкриється чарівний сад з видом на столицю. Що може краще, ніж гуляти по саду і тим самим милуватися на Варшаву з пташиного польоту.

Музей — Палац в Вілянові (Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie)

Палац в стилі бароко повідає вам життя і побут монарха і полководця Яна III Собеського. Палац оточений великим парком і озером. Провівши тут час Ви поринете в світ того часу і відчуєте себе гостем на запрошення самого короля.

Поспішайте купувати квитки і відправлятися на зустріч нових подорежей та спогадів. Приємної подорожі!