Презентація Тесли

Ілон Маск, головний виконавчий директор електромобіля Tesla, минулого четверга представив новий, розкішний автомобіль — Tesla Roadster (Тесла Родстер), який, за його словами, стане «найшвидшим серійним автомобілем».

Стандартна модель Тесла Родстер побиває відразу кілька світових рекордів!

(нові версії передбачаються у наступному році)

Новий електромобіль Tesla розганяється до 100 км / ч в 1,9 секунди, і стає першим автомобілем, що розігнвся до сотні за 2 секунди.

Крім того, авто буде найшвидшим і в розгоні  до 160 км / год — за 4,2 секунди (проїжджає чверть милі за 8,9 с). «Вперше, серійний автомобіль завершить заїзд на чверть милі менше, ніж за 9 секунд», — зазначив Ілон.

Максимальна швидкість не була оголошена, але відомо, що більше ніж 400 км / год!

Автомобіль буде мати батарею на 200 кіловат-годин, тобто запас ходу — 1000 км (за одну зарядку) на дозволеної на трасі швидкості! (Ще один рекорд)

«Сенс цього всього — завдати жорсткого удару по машинах на ДВС!» — з гордою посмішкою заявив Ілон.

У «Родстера» буде три двигуни, тобто він повнопривідний, один буде на передній осі, два — на задній.

На додаток до всього, Тесла Родстер — чотиримісний кабріолет зі знімним дахом. На задніх сидіннях, звичайно, тіснувато, ​​але сам факт — чотиримісний!

Доступний Roadster буде в 2020 році, його вартість —  $ 250 000. І поки автолюбителі усього світу захоплюються неймовірною аеродинамікою, розкішним дизайном і рекордними характеристиками новинки, Тесла почне приймати замовлення!