Бажання скинути зайву вагу виникає час від часу практично у всіх людей. Але не у кожного достатньо сили волі, щоб займатися спортом або сидіти на дієті. Вчені з Бангкока (Таїланд) прийшли на допомогу таким людям. Вони розробили особливу тарілку. Вона здатна вбирати зайвий жир зі страв, які ви споживаєте. Винахід отримав назву Absorbplate. Цей пристрій працює за принципом губки. На тарілці розміщені маленькі отвори, куди стікається зайвий жир. Всього таких заглиблень нараховується 500.

За словами розробників, новий кухонний гаджет здатний прибрати зі страви до 7 мл жиру. Тобто, людина має можливість вільно вживати свою улюблену їжу, і при цьому втрачати вагу. Користь від цього винаходу колосальна.

Цей пристрій став дуже затребуваним серед жителів Таїланду. Адже проблема ожиріння в цій країні набуває все більшої актуальності.

Шанувальники здорового харчування вважають Absorbplate революційним винаходом. Він дозволяє утримувати зі страв до 150 калорій в день. Відтак, людина втрачає вагу, не відмовляючись від улюбленої їжі.