Незвичайні будинки

Кажуть, що будинок відображає внутрішній світ його власника. Господарі цих споруд, мабуть, дуже неординарні особистості. Краса їх будинків вражає, з’являється бажання якось прикрасити і своє житло. Незвичайні будинки часто стають музеями. Така архітектура ніколи не здасться нудною.

Будинок-невидимка в Італії

незвичайні будинки - дзеркальний будинок
Архітектор створив футуристичний будинок, який буквально зливається з навколишнім середовищем. Будинок складається з двох блоків — один для сім’ї, інший — для гостей. Стіни виконані з чорного алюмінію, а східна частина їх — повністю з дзеркальних панелей. І вся будівля піднесено на платформі для надання більшої легкості конструкції. Завдяки такому рішенню, будинок виглядає як щось сюрреалістичне. А краса навколишнього пейзажу тільки підсилює ефект.

Будинок Casa do Penedo в горах Португалії

незвичайні будинки - будинок-каміння
Цей будинок знаходиться між чотирьох валунів. Всередині одного з каменів висічений камін, який опалює приміщення. Будівля висвітлювалося зсередини свічками, оскільки електрику так і не надали, хоча елекростанція знаходиться прямо поруч. Цей будинок побудував архітектор для своєї сім’ї. Вони хотіли відпочивати в ньому від міської суєти. Але вийшло трохи інакше. Туристи весь час турбували господарів своїм цікавістю. І сім’ї довелося закрити будинок.

Прозорий будинок на кладовищі

незвичайні будинки - будинок на кладовищі
У Лондоні одна сім’я отримала в спадок ділянку для будівництва будинку. Але розташування його специфічне. Знаходиться він території старого кладовища. Власники не захотіли міняти ділянку на інший, а місцева влада заборонила псувати мальовниче місце непрезентабельними будівлями. Як компроміс було прийнято рішення побудувати повністю прозорий будинок. Стелі, підлоги, перегородки — скляні. Господарі дуже задоволені. На сусідів не скаржаться.

Будинок-клітина

незвичайні будинки - будинок-клітина
В Японії є будинок, який більше нагадує клітку. Замість традиційних стін — металеві труби і перегородки з тонованого скла. У будинку живе чоловік з псом. Проект називається «Ходзе». Це слово означає життєвий простір буддійського ченця — 3 на 3 метри.