У Великобританії понад три тисячі співробітників поштових відділень почали страйк. Причиною цього стало масове закриття відділень пошти, а також зміни трудового законодавства. Передбачається, що акція протесту буде проходити в понеділок, у вівторок, а також у суботу. Зараз найбільш завантажена пора року для поштових служб, оскільки наближається Різдво.

Крім цього, триває страйк співробітників англійської залізничної компанії Southern. Ця організація займається обслуговуванням приміських поїздів, які з’єднують столицю Британії з графствами Хемпшир, Кент і Сассекс.

Разом з працівниками пошти та залізничниками, співробітники авіакомпанії British Airwaves планують розпочати страйк. Їх не влаштовує рівень заробітної плати. Можливо, цієї акції протесту можна буде уникнути шляхом проведення переговорів. Діалог примирення запланований на понеділок.

Наукова точка зору

На думку професора соціології Роджера Сейфурта, ці проблеми назрівали вже давно. Незадоволеність умовами праці спостерігається серед працівників різних галузей. Професор вважає, що у Великій Британії починається тривалий період боротьби за права населення, що працює.