Легендарний американський актор Стівен Сігал отримав російське громадянство. Зірка Голлівуду зустрівся з президентом Росії Володимиром Путіним, який особисто вручив йому новий паспорт.

Президент Російської Федерації відзначив, що в актора багато друзів на території країни. Наявність офіційного документа спростить Сігалу умови для спілкування з ними. Крім того, в актора багато планів щодо співпраці з російськими колегами.

Указ про надання Стівену Сігалу російського громадянства був підписаний в листопаді цього року. Крім того, Володимир Путін ще три роки тому виступив з пропозицією перед Бараком Обамою щодо призначення голлівудського актора почесним консулом Російської Федерації. Також передбачалося, що Сігал стане парламентарем між Вашингтоном і Москвою.

Нові росіяни

Інші знаменитості раніше стали володарями російських паспортів. Серед них французький актор Жерар Депардьє, американський боксер Рой Джонс-молодший, спортсмен із США Джефрі Монсон.

Неофіційні джерела стверджують, що італійська кіноактриса Орнелла Муті також хоче стати громадянкою Росії. Нещодавно вона переїхала на постійне місце проживання до свого коханого в російську столицю.