Навіть якщо ви не володієте ідеальними формами, це не означає, що потрібно наплювати на свій зовнішній вигляд. Стильний гардероб повинен бути у кожної представниці прекрасної статі, незважаючи на параметри фігури.

Якому одягу краще віддавати перевагу жінкам з пишними формами? Від яких речей відмовитися?

Сукні

Цей елемент гардеробу повинен бути у кожної панянки. Обираючи сукню, звертайте увагу на зону декольте. Зазвичай пишним дамам є що показати. Підкресліть свої принади за допомогою овального або в-образного вирізу. Віддавайте перевагу моделям з завищеною талією. Так ви зможете приховати деякі недосконалості фігури. Звертайте увагу на довжину сукні. Для повних дівчат підійдуть фасони міді або сукні до підлоги. Від моделей міні краще відмовитися.

Штани

Обирайте більш класичні моделі. Прямі або розкльошені штани підкреслять ваші принади. Від облягаючих фасонів утримайтеся. Якщо вам подобається одяг з малюнками, то краще зупинити свій вибір на великих орнаментах. Дрібний принт додасть зайвих кілограмів. Це стосується не тільки штанів, але й інших речей.

Спідниці

Поради щодо вибору спідниці переплітаються з сукнями. Міні — під забороною. Облягаючі моделі — з обережністю. Щоб фігура віглядала більш стрункою, комбінуйте спідниці та сукні зі взуттям на підборах. Так ви будете виглядати більш привабливо й елегантно.

Блузи

Під час вибору кофтинок і блузочок віддавайте перевагу вільним фасонам. Можна купувати й приталені моделі, тільки не надто вузькі. Краще обирати блузи, футболки та кофтинки з рукавами. Найчастіше руки є проблемною зоною у повних дівчат. Якщо вам дуже хочеться купити кофту без рукавів, носіть її з елегантною накидкою. І не забувайте про в-подібний виріз.

Будьте стильними в будь-якій вазі!